Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Współpraca Dotykački z Fiserv Polska. Terminale PolCard będą zintegrowane z systemem kasowym

Zapowiedziana integracja terminali PolCard z systemem POS pozwoli przyspieszyć proces płatniczy i zminimalizować liczbę błędów

Wywodząca się z Pragi firma Dotykačka poinformowała o nawiązaniu współpracy z Fiserv Polska, właścicielem marki PolCard, której efektem jest integracja systemu kasowego czeskiego fintechu z terminalami płatniczymi oraz PIN-padami polskiej spółki. Pozwoli to zautomatyzować proces obsługi płatności bezgotówkowych i w efekcie go usprawni.

Przeczytajcie także: Adyen zapowiada Tap to pay

Fintech wyjaśnia, że integracja objęła terminale Ingenico Move 3500 oraz Ingenico Desk 3200 z PIN padem Ingenico Desk 1500, czyli modele najczęściej wybierane przez przedsiębiorców. Jednocześnie zapewniono, że portfolio zintegrowanych urządzeń będzie poszerzane. Za sprawą tego połączenia pojedyncza transakcja ulegnie skróceniu: kasjer nie musi już ręcznie (ponownie) wprowadzać danych na terminal. Dzięki temu minimalizowane jest ryzyko popełnienia błędu przy przepisywaniu kwoty.

Przeczytajcie także: Laven pozyskał 3,8 mln zł finansowania

Dotykačka dostarcza rozwiązania w zakresie systemów POS online (wykorzystywana jest platforma Android) małym i średnim firmom, głównie usługowym i handlowym. Podmiot powstał w połowie poprzedniej dekady i obecnie obsługuje ponad 30 tys. firm. Na jego temat mogliście w serwisie cashless.pl przeczytać po raz pierwszy pod koniec 2019 roku. Fintech przedstawiał wówczas swoją ofertę jako alternatywę dla drogich systemów kasowych wykorzystywanych przez większych graczy.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies