Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Uniqa pozyskała cenionego eksperta. Do firmy dołącza Tomasz Tarkowski

Tomasz Tarkowski przez 20 lat był związany z PZU, a ostatnio pełnił funkcję prezesa ControlExpert

Z informacji uzyskanych przez serwis cashless.pl wynika, że do Uniqi dołączył Tomasz Tarkowski w charakterze dyrektora zarządzającego Pionu odszkodowań i świadczeń. To znany na rynku specjalista, który w toku swojej kariery zasiadał m.in. w zarządzie PZU czy w fotelu prezesa Link4. W ostatnim czasie był zaś prezesem spółki ControlExpert, zajmującej się wspieraniem ubezpieczycieli w likwidacji szkód.

Przeczytajcie także: Rusza aplikacja iFlota dla klientów PZU

Tomasz Tarkowski przez 20 lat był związany z PZU, gdzie zdobywał kolejne stanowiska w obszarze likwidacji szkód, aż po funkcję członka zarządu – początkowo w PZU Ukraina, a od 2011 r. w polskich spółkach ubezpieczyciela. Na początku 2016 r., na fali zmian kadrowych u narodowego ubezpieczyciela, pożegnał się z zarządem PZU i PZU Życie. Natomiast niewiele później został powołany na stanowisko prezesa Link4 (spółki należącej do grupy PZU). Funkcję tę piastował jednak tylko kilka miesięcy. Po rozstaniu z grupą PZU odpowiadał za projekty z obszaru likwidacji szkód w Ergo Hestii, a następnie objął stery w ControlExpert Polska. Przez pewien czas zadanie to łączył ze współpracą z grupą brokerską MAK.

Przeczytajcie także: Grzegorz Pawlicki i Krzysztof Morawski w zarządzie Europy

Dołączenie Tomasza Tarkowskiego do Uniqi zbiega się z odejściem z firmy Jarosława Matusiewicza. Wczoraj w serwisie cashless.pl mogliście przeczytać, że menedżer ten opuszcza grupę po kilkunastu latach pracy, w tym w charakterze prezesa oraz członka zarządu. Zarówno Jarosław Matusiewicz, jak i Tomasz Tarkowski są znani na rynku ze swoich kompetencji i bogatego doświadczenia w obszarze likwidacji szkód. Menedżerów tych łączy jednak nie tylko specjalizacja, ale też lata pracy u jednego pracodawcy, którym było PZU, zanim Matusiewicz związał się z Uniqą.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies