Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
PZU wprowadziło do oferty aplikację iFlota. Pomoże zarządzać flotą, ubezpieczeniami i poprawić bezpieczeństwo

PZU iFlota m.in. zapewnia dostęp do polis aut firmowych, a także umożliwia zgłaszanie szkód i podgląd postępów w likwidacji

PZU pochwaliło się wprowadzeniem do oferty systemu iFlota, wspomagającego pracę menedżerów zarządzających flotami pojazdów firmowych. O pilotażu tego narzędzia i planach wprowadzenia go mogliście w serwisie cashless.pl przeczytać już miesiąc temu w tekście: PZU wprowadza iFlotę. To aplikacja dla zarządzających flotami pojazdów.

Przeczytajcie także: PZU z ochroną dla użytkowników serwisu eBilet.pl

PZU iFlota to aplikacja dostępna wyłącznie na przeglądarkach internetowych, nie ma wersji mobilnej. Składa się z trzech modułów: do zarządzania flotą, ubezpieczeniami oraz bezpieczeństwem. Podstawową funkcją jest możliwość zarządzania ewidencją pojazdów, kierowców, różnego rodzaju kosztami, a także obsługą m.in. kart paliwowych i usług serwisowych. Zarządca floty może zdefiniować powiadomienia, które przypomną o takich zadaniach jak przeglądy, szkolenia, odnowienia uprawnień kierowców czy płatności ratalne.

Moduł do zarządzania ubezpieczeniami zapewnia dostęp do polis OC i AC oraz umożliwia zgłaszanie i podgląd postępów w likwidacji szkód bezpośrednio w systemie. Trzeci moduł ma zaś na celu poprawę bezpieczeństwa pojazdów. Na bazie danych floty i jej historii zarządzający uzyskują informacje o głównych przyczynach szkód oraz podpowiedzi, jak zmniejszyć szkodowość.

Przeczytajcie także: PZU sprawdzi dla klienta, czy auto nie było bite

Z rozwiązania mogą korzystać klienci, którzy ubezpieczają swoją flotę w PZU. Jego koszt to 189 zł za rok. Po uregulowaniu należności na rzecz dostawcy systemu, można zacząć korzystać z narzędzia. Dzięki zintegrowaniu PZU iFlota z systemami PZU import danych odbywa się automatycznie. Dostawcą rozwiązania jest VivaDrive.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies