Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Fundacja Polska Bezgotówkowa też pomaga Ukraińcom. Zrefunduje koszty transakcji płatniczych

Refundacja dotyczy wszelkich wpłat realizowanych kartami Mastercard i Visa na rzecz organizacji charytatywnych pomagających Ukraińcom

Biuro prasowe fundacji Polska Bezgotówkowa poinformowało, że instytucja, wraz ze swoimi partnerami, a więc przede wszystkim organizacjami Mastercard i Visa, bankami i agentami rozliczeniowymi (operatorzy terminali i płatności online), angażuje się w pomoc ogarniętej wojną Ukrainie. Będzie refundować koszty związane z obsługą charytatywnych wpłat na rzecz Ukraińców, realizowanych kartami Mastercard i Visa.

Przeczytajcie także: Trwa poszukiwanie powiązań firm z kapitałem Putina

Z komunikatu prasowego Polski Bezgotówkowej wynika, że z refundacji będą mogli skorzystać wszyscy agenci rozliczeniowi obsługujący instytucje charytatywne zarejestrowane w Polsce, niezależnie od udziału w programie Polska Bezgotówkowa. Fundacja pokryje wszystkie koszty ponoszone przez agentów rozliczeniowych związane z wpłatami na rzecz Ukrainy od 24 lutego 2022 r. do odwołania. Refundacja obejmie wpłaty dokonywane zarówno przez tradycyjne urządzenia płatnicze, jak i kanały online (w tym strony www) i dotyczyć będzie wszystkich kart Visa i Mastercard, niezależnie od kraju ich wydania.

Przeczytajcie także: Kto pomaga Ukraińcom?

Dzięki decyzji fundacji Polska Bezgotówkowa i jej partnerów na konta wszystkich akcji charytatywnych w Polsce mających na celu pomoc Ukraińcom trafiać będą pełne wpłaty, bez potrąceń z tytułu obsługi transakcji.

Fundacja Polska Bezgotówkowa to organizacja powołana kilka lat temu na rzecz rozwijania sieci akceptacji płatności elektronicznych w Polsce. W ramach jej działalności rozwijany jest m.in. program finansowania instalacji nowych terminali płatniczych w małych i średnich firmach.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies