Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Symboliczna premia za polecenie usług Cachet. Insurtech uruchamia program rekomendacji

Przyznawane punkty Cachet Cash można wykorzystać przy płatności za zakup ubezpieczenia na platformie Cachet.me

Insurtech Cachet uruchomił program, w którym klienci startupu otrzymają premię, jeśli skłonią inną osobę do skorzystania z jego usług. Przyznawane są punkty Cachet Cash, którymi można zapłacić za ubezpieczenie na platformie Cachet.me. Bonifikatę przewidziano również dla drugiej strony – nowi klienci dostaną premię powitalną także w postaci Cachet Cash.

Przeczytajcie także: Simpl.rent oferuje wraz z PZU ubezpieczenia dla najemców

Aby skorzystać z programu rekomendacyjnego, należy wysłać zainteresowanej osobie zaproszenie ze swojego konta w Cachet. Po jego utworzeniu także nowy użytkownik znajdzie w swoim cyfrowym portfelu na platformie pięć punktów Cachet Cash do wykorzystania. Jeśli zdecyduje się kupić ubezpieczenie, osoba polecająca również dostanie pięć punktów Cachet Cash. Nie przewidziano limitu liczby rekomendacji, można więc do programu zaprosić dowolną liczbę osób, zapewniając sobie za każdą z nich premię.

Trzeba jednak zwrócić uwagę, że pojedyncza premia jest raczej symboliczna. Wartość jednego punktu Cachet Cash to 1 zł. Wirtualnej waluty Cachet używa się do otrzymywania zniżek na usługi z platformy Cachet oraz do wnoszenia opłat w przypadku płatności z góry. Podczas finalizacji zakupu należy wtedy wybrać opcję użycia Cachet Cash z portfela.

Przeczytajcie także: Raty 0 proc. w Trasti

Cachet to estoński insurtech, który rozpoczął działalność w Polsce na początku zeszłego roku. Swoją ofertę kieruje głównie do kierowców korzystających z platform typu Uber czy Bolt, którym proponuje ubezpieczenia dostosowane do ich sposobu pracy. Pod koniec zeszłego roku startup nawiązał współpracę z PZU.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies