Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Trasti rozkłada płatność za składkę na 12 rat 0 proc. Z oferty mogą skorzystać klienci Diamond Finance oraz korzystający z porównywarki Mubi

Obecnie oferta jest dostępna dla wszystkich klientów multiagencji Diamond Finance oraz porównywarki Mubi, zawierających umowę za pośrednictwem call center

Insurtech Trasti umożliwia swoim klientom rozłożenie składki na 12 nieoprocentowanych rat – dowiedział się serwis cashless.pl. Oferta jest dostępna za pośrednictwem porównywarki mubi.pl oraz w multiagencji Diamond Finance.

Przeczytajcie także: Polisy Trasti w ofercie Mubi

Cały proces ma być dla klientów jak najmniej problematyczny. Jedyną dodatkową daną, oprócz tych, które klient i tak podaje przy zakupie ubezpieczenia, jest numer dowodu osobistego. Umowę zawiera się online, a potwierdza ją poprzez kod z SMS-a. Również SMS-em klient dostanie przypomnienia o zbliżających się terminach płatności kolejnych rat. Trasti oferuje nową usługę we współpracy z Wongą.

Wprowadzenie rozwiązania zostało poprzedzone testami typu family & friends w Diamond Finance. Obecnie oferta jest dostępna dla wszystkich klientów tej multiagencji oraz dla klientów porównywarki Mubi, zawierających umowę za pośrednictwem call center. Wkrótce z rat 0 proc. będzie można korzystać również przy zakupie przez stronę internetową mubi.pl, a z czasem także u pozostałych dystrybutorów sprzedających ubezpieczenia Trasti, w tym w innych porównywarkach i u agentów.

Przeczytajcie także: Wonga w gronie partnerów hiPRO

Trasti to młody polski insurtech sprzedający polisy słoweńskiego ubezpieczyciela Zavarovalnica Triglav. Oferuje polisy OC, NNW i assistance.

O tym, że Trasti będzie chciało zaproponować dogodne metody płatności, wiadomo od dłuższego czasu. Już przy starcie insurtechu, prawie rok temu, pojawiły się zapowiedzi m.in. modelu subskrypcyjnego, płatności online czy wprowadzanych teraz rat 0 proc. Ten kierunek rozwoju wydaje się też dla tej firmy naturalny, jeśli się spojrzy na osoby stojące za Trasti, w szczególności prezesa. Jest nim Artur Olech, były szef Generali i Ubezpieczeń Pocztowych, ale i współtwórca insurtechu hiPRO tworzącego rozwiązania właśnie w zakresie finansowania polis. Teraz doświadczenia z hiPRO może przenieść do swojego drugiego projektu.

KATEGORIA
INSURTECH
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies