Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Do AppGallery dodano aplikację Revolut. Została zintegrowana z Huawei Mobile Services

Osoby, które pobiorą apkę do 31 grudnia, otrzymają dwumiesięczny, darmowy dostęp do konta Premium

Aplikacja Revolut trafiła do AppGallery i doczekała się integracji z HMS. W efekcie mogą jej używać posiadacze nowszych smartfonów Huawei w 26 krajach Europy, w tym w Polsce. Chiński producent elektroniki nowość tę zapowiadał na początku tygodnia za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tą samą drogą informuje teraz, że osoby, które pobiorą do 31 grudnia apkę, mogą skorzystać z promocji: bezpłatnego dostępu do konta Revolut Premium przez dwa miesiące.

Przeczytajcie także: Żabka Jush startuje w Gdańsku

Huawei AppGallery globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z Huawei Mobile Services, czyli autorskim systemem usług mobilnych chińskiej korporacji. Całkiem liczna jest już grupa apek na HMS przeznaczonych na polski rynek. Z sektora bankowego w tym gronie znaleźć można aplikacje: Credit Agricole, mBanku, Millennium, Pekao, PKO BP, Nest Banku, Getin Noble Banku. Swoje rozwiązania na platformie umieścili też operatorzy różnych usług, wśród nich: SkyCash, inPost, Empik, eDO App, Bolt, moBiLET, Autopay, Allegro czy Jakdojade.

Przeczytajcie także: Grupa Generali utworzy fundusz venture insurtech o wartości 250 mln euro

Market AppGallery to część szerszego systemu, w skład którego wchodzą też m.in. przeglądarka czy usługi chmurowe. Kluczem do nich jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika. Dlaczego chińska korporacja rozwija te narzędzia? To efekt wojny handlowej między USA a Państwem Środka – firmie Huawei odebrano dostęp do amerykańskich technologii, w tym do usług Google (GMS). Bez nich możliwości smartfonów są mocno ograniczone. Chińczycy musieli więc stworzyć własny system.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies