Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacja Credit Agricole dostępna już dla wszystkich smartfonów Huawei. Nastąpiła integracja z HMS

Użytkownicy starszych urządzeń marki Huawei mogli korzystać z apki CA24 Mobile już od końca marca

Aplikacja mobilna banku Credit Agricole została zintegrowana z Huawei Mobile Services. Dzięki temu użytkownicy najnowszych urządzeń mobilnych chińskiej korporacji technologicznej mogą na nie pobierać CA24 Mobile i korzystać w pełni z jej możliwości – dotyczy to np. płatności Blik. Firmy zapowiedziały tę integrację kilka tygodni temu. Bank już wtedy przekonywał, że jego działanie jest reakcją na pytania klientów dotyczące obsługi sprzętu Huawei.

Przeczytajcie także: Klienci Auchan zapłacą za zakupy na raty. Rusza usługa Oney Raty

W AppGallery, czyli sklepie z aplikacjami na urządzenia Huawei, aplikacja Credit Agricole pojawiła się pod koniec marca. Wtedy jednak mogli ją pobierać tylko posiadacze smartfonów i tabletów opartych na Google Mobile Services. Teraz oprogramowanie można instalować na wszystkich smartfonach, także modelach z serii Mate 40, Mate 30, P40 czy na składanym Mate Xs oraz na tabletach z serii MatePad.

Przeczytajcie także: PKP wchodzą w Cash. Nowy uczestnik platformy PZU

Użytkownicy AppGallery mogą już pobrać ponad 1 tys. aplikacji przeznaczonych na polski rynek (globalnie powstało ich już 120 tys.). Z sektora bankowego w tym gronie znaleźć można apki Aliora, mBanku, Millennium, Pekao, PKO BP, Nest Banku, Getin Noble Banku. Swoje rozwiązania na platformie umieścili też operatorzy różnych usług, wśród nich SkyCash, Inpost, eDO App, moBiLET, Autopay czy Jakdojade. Market jest częścią Huawei Mobile Services, w skład którego wchodzą też usługi chmurowe czy przeglądarka.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies