Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Cinkciarz wprowadza nową metodę płatności. To Rapid transfer od Skrill

Firma niedawno ogłosiła też, że sklepy internetowe korzystające z Cinkciarz Pay mają do dyspozycji usługę "link do płatności"

Cinkciarz.pl poinformował, że udostępnił użytkownikom nową metodę płatności – Rapid transfer od Skrill. Rozwiązanie umożliwia szybkie płatności realizowane z pomocą danych bankowości internetowej. Narzędzie jest obsługiwane przez ponad 170 banków i pozwala m.in. na wykonywanie transakcji wymiany walut, przekazów pieniężnych czy zasilenia rachunku forex w portalu.

Przeczytajcie także: Revolut wdrożył otwartą bankowość w Polsce

Fintech tłumaczy, że głównym atutem tego rozwiązania jest bezpieczeństwo – dane bankowe klienta nie są przechowywane i pozostają w pełni zaszyfrowane przez bank. Aby płacić z pomocą Rapid transfer, potrzeba jedynie danych logowania do bankowego konta internetowego. Spółka przypomina w swoim komunikacie, że jej klienci mają do dyspozycji szereg innych rozwiązań, w tym gronie znajdują się m.in. portfel walutowy, Blik, Google Pay i Apple Pay, PayPal, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), przelewy bankowe i przelewy online, Trustly, Klarna, Visa Checkout, EPS, iDEAL czy POLi.

Przeczytajcie także: Allegro przejmuje czeską grupę Mall

W ostatnich dniach Cinkciarz ogłosił też, że sklepy internetowe korzystające z Cinkciarz Pay mają do dyspozycji usługę "link do płatności". Dzięki niej mogą generować i wysyłać klientom linki do zapłaty online. Do ich przesyłania mogą posłużyć komunikatory czy maile. Link (z ustawioną datą wygaśnięcia) prowadzi kupującego bezpośrednio do realizacji płatności. Klient może wybrać nie tylko metodę płacenia, ale także walutę, w której chce zrealizować transakcję.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies