Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Konto ZEN zasilicie gotówką. Usługa dostępna m.in. w sklepach Żabka

ZEN wprowadził nową opcję zasilania rachunków przy współpracy z firmą Paysafe

Firmy Paysafe i ZEN poinformowały o rozszerzeniu współpracy. W efekcie osoby korzystające z rozwiązań tego drugiego podmiotu, mogą używać metody Paysafecash do wpłacania gotówki do swoich wirtualnych portfeli w 25 krajach, w tym w Polsce. Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Przeczytajcie także: Autoryzacja zakupów i płatności Allegro Pay przez Touch ID i Face ID

Spółki wyjaśniają w komunikacie, że osoby zainteresowane nową usługą powinny wybrać Paysafecash jako metodę doładowania w aplikacji ZEN. Klient określa sumę, jaką chce wpłacić na konto i generuje kod kreskowy dla transakcji. Na dalsze działania użytkownik ma 72 godziny. W tym czasie należy udać się do jednego z punktów współpracujących z Paysafecash. W Polsce są to sklepy Żabka i saloniki Kolportera. Na miejscu klient skanuje kod kreskowy i wpłaca gotówkę, która powinna zostać zaksięgowana w wirtualnym portfelu ZEN w ciągu kilku minut.

Przeczytajcie także: Aviva upraszcza zakup ubezpieczeń komunikacyjnych

Portfel ZEN może być wykorzystywany do wymiany walut, przelewów oraz jako karta płatnicza. Za sprawą polskiego numeru IBAN może też uzupełniać tradycyjne konto bankowe lub całkowicie je zastąpić. ZEN współpracował z Paysafe już wcześniej – klienci biznesowi ZEN (np. właściciele sklepów internetowych) mogli przyjmować płatności za pośrednictwem paysafecard, a także portfela cyfrowego Skrill. Jednocześnie zapowiedziano dalszą integrację rozwiązań płatniczych.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies