Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ZEN bliżej kryptowalut. Fintech nawiązał współpracę z giełdą Kanga i oferuje jej klientom karty Mastercard

Karta Kanga by ZEN umożliwia m.in. płatności w sklepach oraz transakcje w bankomatach kryptowalutami zgromadzonymi w portfelu Kanga

Wywodzący się z Polski i licencjonowany na Litwie fintech ZEN nawiązał współpracę ze spółką TRDX, należącą do giełdy kryptowalut Kanga. Jej efektem jest karta debetowa Kanga by ZEN, która umożliwia transakcje bezgotówkowe oraz gotówkowe środkami zgromadzonymi w portfelu Kanga. Dodatkowo posiadacze nowej karty będą korzystać ze wszystkich przywilejów oferowanych przez ZEN, a więc np. braku prowizji od transakcji w tradycyjnych walutach obcych, przedłużonej gwarancji na kupowany sprzęt elektroniczny czy wsparcia w procesie zwrotu produktów zamówionych w sklepach internetowych.

Przeczytajcie także: ZEN oficjalnie wchodzi na polski rynek

Kanga to jedna z kilku wywodzących się z Polski giełd kryptowalut, jednak zarejestrowana za granicą, w tym wypadku na Seszelach. Oferuje nie tylko możliwość zakupu i sprzedaży najbardziej popularnych kryptowalut takich jak bitcoin czy ethereum, ale także tokenów w ramach emisji prowadzonych przez startupy poszukujące finansowania. Co ciekawe umożliwia też wymianę kryptowalut za pośrednictwem sieci ok. 100 punktów stacjonarnych na terenie całego kraju.

Przeczytajcie także: Kryptowaluty można już kupować w stacjonarnych punktach

Z kolei ZEN to fintech założony przez Dawida Rożka, współtwórcę znanej na arenie międzynarodowej platformy gamingowej G2A. Bazę oferty ZEN stanowi aplikacja mobilna, za pośrednictwem której można zarządzać kartą płatniczą Mastercard w formie plastikowej lub wirtualnej oraz rachunkami w wielu różnych walutach. Kartę można dodawać do cyfrowych portfeli takich jak Apple Pay i Google Pay a wkrótce i Mi Pay. ZEN ma także ofertę dla klientów biznesowych, dla których stworzył m.in. bramkę do akceptacji płatności internetowych.

KATEGORIA
KARTY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies