Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatności odroczone w Polsce w 2021 r. Raport już do pobrania

To pierwsza próba całościowego przedstawienia branży płatności odroczonych na polskim rynku

Ile transakcji odbywa się z wykorzystaniem płatności odroczonych w Polsce? W jakiej kondycji ekonomicznej znajdują się dostawcy usług z zakresu BNPL (z angielskiego buy now, pay later)? Ile kosztuje obsługa płatności odroczonych w przypadku sklepów internetowych, a ile w przypadku klientów indywidualnych? Odpowiedź na te i na wiele innych pytań znajdziecie w najnowszym raporcie cashless.pl, poświęconym usługom BNPL.

Przeczytajcie także: PayPo zaoferuje karty płatnicze Visa

W dokumencie, który można już pobrać na stronie cashless.pl lub klikając w okładkę raportu umieszczoną poniżej, znajdziecie także szereg wypowiedzi ekspertów, którzy zwracają uwagę na najważniejsze kierunki, w jakich rozwija się obecnie branża płatności odroczonych w Polsce.

W raporcie opisujemy także kilkunaście podmiotów, które oferują usługi z zakresu BNPL na polskim rynku.

Przeczytajcie także: Polska wersja Shopee już działa

Premiera raportu miała miejsce dzisiaj podczas wydarzenia Cashless Breakfast. W jego trakcie podejście Visy do tematu płatności odroczonych zreferował Igor Zacharjasz, szef Studia Innowacji Visy w Warszawie. W trakcie panelu dyskusyjnego o najważniejszych aspektach płatności usług typu BNPL rozmawiali Adrian Kurowski, country manager Visy w Polsce, Adam Miziołek, country manager Twisto w Polsce i Radosław Nawrocki, prezes PayPo. Partnerem głównym projektu została Visa. Partnerem wspierającym jest Twisto.

Dyskusji ekspertów, która odbyła się w trakcie Cashless Breakfast, będzie można posłuchać w piątkowym podcaście bezgotówkowym. Zapraszamy serdecznie na platformy Spotify oraz Apple Podcasts.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies