Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Same Day Delivery. W ramach nowej usługi InPost dostarczy przesyłki w dniu nadania

Rozwiązanie zaproponowane przez InPost działa już w Łodzi i Warszawie. Do końca roku ma być dostępne w dwudziestu miastach

InPost wprowadzi w wybranych lokalizacjach nową usługę – Same Day Delivery. Dzięki niej przesyłki mogą trafić do paczkomatów tego samego dnia, którego zostaną nadane. Rozwiązanie działa już w Warszawie i Łodzi, ale spółka zapowiedziała, że do końca roku udostępni ją w 20 największych polskich miastach. Co istotne, InPost deklaruje, że nie będzie za tę opcję pobierać dodatkowej opłaty.

Przeczytajcie także: Citi zapowiada wprowadzenie Blika

Spółka wyjaśnia, że w ramach Same Day Delivery przesyłki nadane w obrębie jednego miasta, które trafią do centrum dystrybucji do godziny 16.00, zostaną dostarczone do paczkomatów InPost tego samego dnia. Klient nie będzie musiał wskazywać tego rozwiązania przy zamówieniu, nie jest też wymagane dodatkowe działanie po stronie sklepu.

Przeczytajcie także: Polski Ład nałoży na akceptujących karty nowy obowiązek

Usługa ekspresowej dostawy jest rozwijana lub wspierana finansowo nie tylko przez firmy kurierskie, ale też graczy z rynku handlu. Niedawno okazało się, że spółka CCC zostanie mniejszościowym udziałowcem Xpress Delivery. Firma działa od trzech lat i obecnie korzysta z sieci ponad 15 tys. kurierów. Pojawiła się także usługa Zostaw paczkę w Żabce. To propozycja dla osób, które np. handlują w internecie, ale nie chcą lub nie mogą spotkać się z odbiorcą w domu. Jedna strona transakcji zostawia przesyłkę w sklepie, a druga odbiera ją, podając wcześniej kod odbioru.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies