Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
CCC coraz bardziej zainteresowane rynkiem szybkiej dostawy. Firma zostanie udziałowcem Xpress Delivery

CCC zamierza wykorzystać oferowane przez partnera biznesowego rozwiązanie także na platformie eobuwie.pl i w markecie z odzieżą Modivo

Znana z rynku obuwniczego spółka CCC poinformowała, że zostanie mniejszościowym udziałowcem Xpress Delivery. To firma technologiczna rozwijająca usługi z zakresu ekspresowej dostawy. Podmiot jest dostępny na rynku od trzech lat i obecnie korzysta z sieci ponad 15 tys. kurierów. CCC zamierza wykorzystać rozwiązanie oferowane przez partnera biznesowego także na platformie eobuwie.pl i w markecie z odzieżą Modivo.

Przeczytajcie także: Getin rozszerza zastosowanie systemu mojeID

Grupa CCC rozpoczęła współpracę z Xpress Delivery w listopadzie ubiegłego roku. Aby skorzystać z usługi CCC Express, wystarczy podczas zakupów w sklepach internetowych sieci wybrać opcję "dostawa tego samego dnia". Zamówienie zostanie zrealizowane bezpośrednio ze sklepu stacjonarnego, a kurier może je dostarczyć do klienta nawet w 90 minut od przeprowadzenia transakcji. Obecnie z takiej opcji mogą korzystać klienci w 37 miastach Polski.

Przeczytajcie także: Viafintech zostanie przejęty przez Paysafe

Firma podkreśla w komunikacie, że darmowa usługa spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony odbiorców. Stąd decyzje o uruchamianiu jej w kolejnych lokalizacjach i przez marki powiązane z CCC. Wiceprezes spółki, Karol Półtorak, przekonuje, że jego firma dostrzega duży potencjał w rynku ekspresowych dostaw. Grupa CCC nie jest odosobniona w tej opinii. Branża dostaw ekspresowych rozwija się bardzo dynamicznie, a jednym ze świeżych przykładów jest pojawienie się w Paryżu usługi Yango Deli.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies