Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
AKTUALIZACJA
Aion Bank wprowadza pożyczki. W pełni cyfrowo udzieli finansowania do 50 tys. zł

Klienci Aion Banku otrzymają pożyczki bez prowizji

Aion Bank wprowadza do swojej oferty pożyczki gotówkowe dla klientów indywidualnych. Mogą po nie sięgnąć zarówno obecni klienci cyfrowego banku, jak i osoby posiadające konta w innych instytucjach finansowych. Maksymalna kwota, o którą można wnioskować, to 50 tys. zł, z okresem spłaty do 96 miesięcy.

Przeczytajcie także: FiberPay wprowadza Zapłatomat

Zainteresowani pożyczką o finansowanie ubiegają się całkowicie online. Po podaniu podstawowych danych na stronie internetowej banku klient otrzymuje decyzję kredytową. Dzięki współpracy banku z Mastercardem użytkownik może w łatwy sposób zweryfikować swoją zdolność kredytową i potwierdzić tożsamość w pełni mobilnie, z użyciem smartfona. Środki mogą trafić na rachunek pożyczkobiorcy nawet w 30 minut. Obecni klienci Aion banku pożyczkę otrzymają bez prowizji.

Przeczytajcie także: Google Pay dla klientów firmowych Pekao

O tym, że Aion zamierza zaproponować rozwiązania kredytowe, mogliście w serwisie cashless.pl przeczytać już w sierpniu, kiedy bank rozpoczynał działalność na naszym rynku. Warto przypomnieć, że instytucja oferuje swoje usługi w modelu subskrypcyjnym, a jej klienci zarządzają swoimi finansami za pomocą aplikacji mobilnej. Dla klientów z Polski przygotowano trzy plany taryfowe: darmowy Light, Smart za 29,99 zł miesięcznie oraz All-Inclusive za 49,99 zł miesięcznie, w ramach których użytkownicy mogą korzystać m.in. z wysoko oprocentowanych kont oszczędnościowych, platformy do globalnych inwestycji czy z wymiany walut po kursie międzybankowym.

Wejście nowego banku na nasz rynek wywołało duże zainteresowanie wśród czytelników cashless.pl, którzy dopytywali o różne aspekty funkcjonowania Aionu. Ich ciekawość starał się zaspokoić Karol Sadaj, szef banku w Polsce, w rozmowie, którą możecie odsłuchać tutaj.

Aktualizacja 7 września 2021 r., godz. 8.30

Biuro prasowe Aion Banku poinformowało przed chwilą, że maksymalna kwota pożyczki wynosi 90 tys. zł, a nie – jak wcześniej podawano – 50 tys. zł.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies