Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa usługa TransactionLink. Klienci potwierdzą tożsamość online za pomocą e-dowodu

TransactionLink oferuje innym fintechom rozwiązania ułatwiające rozpoczęcie i prowadzenie działalności

TransactionLink, startup oferujący rozwiązania ułatwiające innym fintechom rozpoczęcie i prowadzenie biznesu, wprowadził do swojego portfolio nową usługę. Umożliwił swoim klientom potwierdzanie tożsamości online również poprzez dowody osobiste z warstwą elektroniczną. Jest to możliwe dzięki współpracy fintechu z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych, będącą operatorem aplikacji eDO App.

Przeczytajcie także: Startuje TransactionLink, ma być "fabryką fintechów"

TransactionLink to startup wspierany przez GPW Tech, czyli spółkę należącą do warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Oferuje innym fintechom system operacyjny z zestawem różnych funkcji, głównie opartych na otwartej bankowości. Swoje usługi kieruje szczególnie do młodych firm. Na platformie fintechu znajdą m.in. narzędzia do wideoweryfikacji, pobierania danych z banków, przetwarzania ich i przygotowania tzw. credit scoringu, rozwiązania antyfraudowe czy usługi windykacyjne. Od teraz, dzięki współpracy z PWPW, do zestawu metod potwierdzania tożsamości, dostępnych na platformie, dołączyła weryfikacja za pomocą dowodu z warstwą elektroniczną. TransactionLink był w tym roku nominowany do fintechowych nagród cashless.pl w kategorii Fintech Future.

Przeczytajcie także: eDO App na platformie Authologic

A eDO App to aplikacja, za pomocą której można zdalnie potwierdzić swoją tożsamość, wykorzystując do tego e-dowód oraz smartfon z modułem NFC. Dzięki eDO App można zapewnić sobie dostęp do niemal 400 e-portali państwowych oraz korzystać z szerokiego grona usług komercyjnych. Poza potwierdzeniem tożsamości, aplikacja eDO App umożliwia wykorzystanie podpisu zawartego w e-dowodzie np. do zawierania umów – można nim podpisać dowolny dokument elektroniczny. Z aplikacji korzysta już ponad 750 tys. użytkowników.

KATEGORIA
FINTECHY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies