Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Ubezpieczenia podróżne w aplikacji nawigacyjnej. Nowość w ofercie Sygic

Sygic, operator nawigacji GPS działającej także offline, umożliwił użytkownikom swojej aplikacji zakup ubezpieczeń podróżnych

Jak doniósł jeden z czytelników cashless.pl, operator nawigacji Sygic zaoferował swoim klientom zakup ubezpieczeń podróżnych. Użytkownicy Sygic GPS Navigation mogą kupić za pomocą aplikacji polisę, w której ochronę zapewnia Union Insurance.

Przeczytajcie także: Aplikacja do zakupu ubezpieczeń na godziny

Jak zapewnia Sygic, ubezpieczenie można wykupić podczas podróży, a przyjazny interfejs umożliwia zawarcie umowy w parę chwil. Użytkownicy aplikacji mogą wybrać ubezpieczenie krótkoterminowe lub roczne. Ochrona działa w Europie oraz kilku krajach poza kontynentem. Ubezpieczenie krótkoterminowe zapewnia pokrycie kosztów leczenia do 250 tys. euro oraz usługi assistance. W ramach rozszerzenia ochroną mogą zostać objęte koszty leczenia w przypadku zachorowana na covid-19, do kwoty 50 tys. euro.

Z kolei ubezpieczenie roczne to oferta kierowana do osób, które spędzają w trasie co najmniej 25 dni w roku. Klienci otrzymują ochronę na wielokrotne wyjazdy za granicę w okresie 365 dni, przy czym jeden wyjazd nie może być dłuższy niż 30 dni.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenia na życie i zdrowie trafiły do aplikacji Santandera

Polisy podróżne są dostępne zarówno dla klientów z płatną licencją na nawigację Sygic, jak i tych korzystających z darmowej wersji. Na razie w swojej apce znajdą je użytkownicy smartfonów z systemem Android, a w najbliższym czasie również tych z systemem iOS. Sygic to jedna z popularniejszych aplikacji nawigacyjnych, konkurująca np. z Mapami Google.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies