Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aviva poszerza wachlarz usług dodatkowych. Użytkownicy portalu MojaAviva mogą skorzystać z usług psychologa i psychoterapeuty

Konsultacje ze specjalistami w dziedzinie zdrowia psychicznego będą oferowane w ramach współpracy Avivy z platforrmą Wellbee

Aviva nawiązała współpracę z Wellbee, platformą zapewniającą dostęp do specjalistów z zakresu psychologii, psychoterapii czy psychodietetyki. Dzięki temu w jej portalu dla klientów pojawiła się nowa usługa dodatkowa – możliwość wykupienia na preferencyjnych warunkach e-konsultacji ze specjalistą w dziedzinie zdrowia psychicznego.

Przeczytajcie także: Płatności cykliczne Blikiem w MojejAvivie

Klienci korzystający z portalu MojaAviva zapłacą o 40 zł mniej za pierwsze trzy wizyty oraz o 10 zł mniej za kolejne rozmowy z psychologiem, psychoterapeutą czy psychodietetykiem. Konsultacje można przeprowadzić w formie wideokonferencji lub przez telefon. Wellbee zapewni połączenie z ekspertami, którzy pomogą klientom Avivy w dbaniu o ich zdrowie psychiczne.

MojaAviva jest portalem samoobsługowym dla klientów Avivy, za pośrednictwem którego mogą oni m.in. kupić ubezpieczenia, zgłosić szkodę, sprawdzić szczegóły polis, opłacić składkę czy zmienić swoje dane. Obecnie, po ponad 5 latach, korzysta z niego prawie 600 tys. klientów, którzy wykonują kilkadziesiąt tysięcy transakcji miesięcznie i zgłaszają 40 proc. wszystkich szkód i roszczeń online.

Przeczytajcie także: Rozwój VAS-ów w bankowości

Współpraca z Wellbee to kolejny krok w poszerzaniu oferty usług dodatkowych dostępnych przez serwis Avivy. Wcześniej ubezpieczyciel zaoferował możliwość wykupienia pakietów telemedycznych, a w planach jest wprowadzanie kolejnych udogodnień. – Poszerzanie zakresu funkcjonalności do samoobsługi ubezpieczeń oraz wybrane usługi partnerów zewnętrznych to nasz pomysł na dalszy rozwój MojejAvivy – mówi Jolanta Karny, wiceprezes Avivy ds. sprzedaży i marketingu.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies