Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nawet 1 tys. zł mogą zdobyć klienci ING za polecenie banku. Osoby zakładające konto też mogą liczyć na bonus

Dotychczasowi klienci ING mogą dostać 100 zł za każdą osobę, która z ich polecenia otworzy rachunek. ING premiuje do 10 poleceń

ING wprowadziło promocję, w ramach której zachęca klientów do polecania konta osobistego w tym banku swoim znajomym. Klient może otrzymać za jedno polecenie 100 zł, a osoba, która z jego rekomendacji założy rachunek w ING, może liczyć na bonus w wysokości 50 zł.

Przeczytajcie także: Niekorzystne zmiany w Curve

Akcja trwa do 25 listopada tego roku i jest kierowana do klientów, którzy mają konto w ING od co najmniej miesiąca. Warunkiem niezbędnym do otrzymania nagrody jest przystąpienie do promocji i przekazanie otrzymanego kodu promocji nowemu klientowi oraz wykonanie transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, przy użyciu karty wydanej do konta lub Blikiem. Za każde polecenie klient otrzyma 100 zł, a namówić może nawet 10 osób, co będzie skutkowało premią w wysokości 1000 zł.

Przeczytajcie także: Ponad 1 mln zł skradzione z bankomatów

Z kolei osoba korzystająca z rekomendacji, aby spełnić warunki promocji, nie powinna mieć rachunku w ING od przynajmniej roku. Nagrodę w wysokości 50 zł otrzyma, jeśli w okresie trwania akcji założy konto, podając kod otrzymany od dotychczasowego klienta banku. Dodatkowo musi dokonać transakcji bezgotówkowych na kwotę 300 zł, przy użyciu karty lub Blikiem (w dwóch dowolnych miesiącach kalendarzowych po otwarciu konta). Nagrody będą wypłacane od grudnia 2021 r. do marca 2022 r.

Przed przystąpieniem do promocji warto zapoznać się z jej regulaminem.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies