Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Biedronka wchodzi bardziej w e-commerce. Uruchomiła na Allegro pierwszy sklep marki własnej

Biedronka oferuje za pośrednictwem potentata handlu internetowego produkty marki Dada

Biedronka poinformowała o uruchomieniu pierwszego sklepu marki własnej na Allegro. Na platformie e-commerce zagościła marka Dada z ofertą produktów higienicznych. W sprzedaży dostępne będą pieluchy i pieluchomajtki jednego z najpopularniejszych w tym segmencie brandów w Polsce. Portugalska sieć sklepów przekonuje w komunikacie, że oznacza to większą wygodę dla rodziców i oszczędność czasu.

Przeczytajcie także: Niekorzystne dla klientów zmiany w Curve

Ważniejsza od samej oferty jest z pewnością informacja o większym zaangażowaniu Biedronki w sprzedaż internetową. Możliwe, że po marce Dada przyjdzie kolej na inne produkty tej sieci dostępne za pośrednictwem Allegro. Jednocześnie warto przypomnieć, że w kwietniu ubiegłego roku Biedronka umożliwiła robienie zakupów w swoich sklepach za pośrednictwem aplikacji Glovo, o czym mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl. Klienci mogli wówczas wybierać spośród 1000 produktów, a dostawy realizowano ze 100 sklepów w 10 miastach.

Przeczytajcie także: Autopay w aplikacji Santandera

Sieć dyskontów rozszerza sprzedaż o nowy kanał w czasie, gdy na rynku handlu zachodzą ciekawe zmiany. W marketach App Store i Google Play pojawiła się np. aplikacja InPost Fresh, za pośrednictwem której można zamawiać żywność i inne najpotrzebniejsze produkty ze sklepów Makro (na razie wyłącznie na terenie Warszawy). Niedawno okazało się także, że do świadczenia usług w Polsce przygotowuje się niemiecki startup Gorillas. Firma dostarcza zakupy w bardzo krótkim czasie od złożenia zamówienia. Z kolei Żabka uruchomiła pierwszy sklep typu Żappka Store. Nie znajdziecie w nim obsługi ani nawet kas, a zakupy robi się z wykorzystaniem aplikacji żappka.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies