Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Posłuchajcie o nominowanych do nagród cashless.pl. Mapa polskiego fintechu i inne ciekawe informacje w 5. odcinku Bezgotówkowego podcastu

Piąty odcinek Bezgotówkowego podcastu jest już dostępny w serwisach Spotify i Apple Podcasts

W serwisach Spotify oraz Apple Podcasts jest już dostępny piąty odcinek Bezgotówkowego podcastu. To piątkowe podsumowanie najciekawszych wydarzeń opisanych w mijającym tygodniu w serwisie cashless.pl. Przygotowaliśmy je z myślą o tych czytelnikach, którzy są zbyt zabiegani, by na bieżąco śledzić publikowane przez nas artykuły, a także tych, którzy wolą o nowinkach ze świata finansów słuchać niż czytać. Audycji możecie posłuchać, klikając w ten link (Spotify) lub ten link (Apple Podcast) albo na odtwarzacz poniżej.


Czyta Agata Rzędowska, dziennikarka radiowa na co dzień współpracująca z serwisem green-news.pl.

Przeczytajcie także: mObywatel bez recept? Gdzie paszport szczepionkowy?

A z dzisiejszego odcinka podcastu dowiecie się, że Aion Bank został głównym dostawcą produktów bankowych dla przyszłych klientów aplikacji Pacific, a z kolei DNB jest tak bardzo zdeterminowany, by opuścić polski rynek, że postanowił nawet umorzyć swoim klientom część kredytów.

Poznacie również ciekawe dane dotyczące rekordowego zainteresowania bankowością mobilną. Jak wielu Polaków bankuje już na swoich smartfonach? Które banki mogą pochwalić się największą liczbą klientów mobilnych i mobile only? Tego również dowiecie się, słuchając Bezgotówkowego podcastu.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenia trafiły do aplikacji Alior Mobile

Ostatnim tematem, który poruszyliśmy w piątym odcinku podcastu, jest zaś Mapa polskiego fintechu. Zaprezentujemy ją 17 czerwca podczas Cashless Fintech Live. Wtedy też ogłosimy, kto zdobył fintechowe nagrody cashless.pl. A już teraz możecie posłuchać o nominowanych w kategoriach: Projekt Fintech, Fintech Future, Insurtech Roku, Osobowość Fintech, Fintech Roku. Zapraszamy.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies