Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowe podejście do programów lojalnościowych oferowanych przez organizacje płatnicze. Bezcenne Chwile w apce Aliora, Visa Oferty w ING

Aktualizacja aplikacji Aliora, umożliwiająca zarządzanie programem Bezcenne Chwile, jest już do pobrania. Wcześniej ING wprowadził podobne rozwiązanie ułatwiające korzystanie z Visa Oferty

W marketach App Store i Google Play znajdziecie aktualizację aplikacji mobilnej Aliora. Nowością jest moduł umożliwiający zarządzanie programem Bezcenne Chwile. Dzięki niemu klienci mogą dodawać do programu Mastercarda karty debetowe i kredytowe, a także wybierać i odbierać nagrody w ramach tego rozwiązania.

Przeczytajcie także: Allegro wprowadza projekt Allegro Ceny

Bezcenne Chwile to program lojalnościowy Mastercarda. Pozwala najpierw wybrać nagrodę z katalogu, a następnie zbierać punkty, co przybliża klienta do odebrania bonusu. Punkty zbiera się płacąc kartą z logo Mastercard. Przy czym nie trzeba pamiętać o tym, bo naliczają się automatycznie. Aktualnie organizacja prowadzi loterię, dzięki której oprócz zwykłych nagród można też wygrać dodatkowe, np. kampera. Więcej na ten temat w tekście Mastercard ruszył z loterią w Bezcennych Chwilach. Do wygrania m.in. kamper.

Co ciekawe, wcześniej podobną integrację przeprowadził ING. Jego klienci za pomocą aplikacji mobilnej Moje ING mobile mogą zarządzać konkurencyjnym dla Bezcennych Chwil programem Visa Oferty. W tym wypadku punktów się nie zbiera, a otrzymuje rabaty i korzystne ceny na wybrane produkty czy usługi. Warunkiem skorzystania z nich jest oczywiście płatność kartą Visa.

Przeczytajcie także: Bitcoinem możecie już zapłacić za kartę przedpłaconą

Większość banków działających na polskim rynku nie oferuje własnych programów lojalnościowych. Wyjątkiem, jaki przychodzi mi w tym momencie do głowy, są mOkazje dostępne dla klientów mBanku. Rolę różnych projektów lojalizujących oferowanych w przeszłości przez banki, np. różnego rodzaju moneybacki, czyli zwroty części wydatków na zakupy, przejęły programy dwóch największych organizacji płatniczych, czyli Bezcenne Chwile Mastercarda i Visa Oferty.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies