Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Zmiana w cenniku fintechu Provema. Użytkownicy zapłacą m.in. za przelewy

Provema informuje też o nowej funkcji jej aplikacji, przydatnej dla klientów korzystających z usług Inpostu

Katowicki fintech Provema poinformował o aktualizacji tabeli opłat i prowizji, do której dojdzie 26 maja. Spółka podkreśla w komunikacie, że przelewy między użytkownikami jej aplikacji pozostaną bezpłatne, podobnie będzie z wpłatami gotówki w punktach paysafecash. Firma nie zamierza też pobierać opłat za zrzutki organizowane w apce. Użytkownicy muszą się jednak liczyć z wprowadzeniem nowych planów taryfowych.

Przeczytajcie także: Rząd stworzył aplikację mojeIKP do eskierowań i erecept

Firma zdecydowała się na dwa plany: podstawowy oraz premium. Pierwszy jest darmowy, za drugi będzie pobierana opłata – niespełna 10 zł miesięcznie. W obu przypadkach większość usług wciąż pozostanie darmowa, użytkownicy zapłacą natomiast 10 zł (jednorazowo) za wydanie kolejnej karty wirtualnej oraz taką samą kwotę za wycofanie środków zgromadzonych na rachunku w aplikacji.

Natomiast różnica w taryfach sprowadza się do opłat za przelewy wykonane powyżej dostępnego limitu. W planie podstawowym użytkownik może liczyć na 10 darmowych przelewów w miesiącu rozliczeniowym, za każdy kolejny zapłaci 2 zł. W przypadku konta premium bezpłatnych przelewów jest 30, a za każdy kolejny również trzeba zapłacić 2 zł. Fintech zaznacza w tabeli, że maksymalna kwota pojedynczego przelewu wynosi 7 tys. zł, a miesięczny limit transakcji 20 tys. zł.

Przeczytajcie także: Allegro buduje Allegro Punkty, czyli sieć miejsc do odbierania paczek

Provema zdecydowała się nie tylko na aktualizację tabeli opłat, odświeżono też samą aplikację, w której pojawiła się zakładka Inpost. Tam można nadawać paczki i śledzić już wysłane przesyłki. Spółka zapowiedziała też, że wkrótce pojawią się kolejne nowości.

Provema to katowicka firma, której podstawowym obszarem działalności jest biznes pożyczkowy. Od dłuższego czasu rozwija jednak także fintechową aplikację mobilną do zarządzania finansami osobistymi. Z apką może być połączona karta płatnicza. Provema jest wpisana do rejestru małych instytucji płatniczych, prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies