Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Fintech Provema nawiązał współpracę z Paysafe. Cyfrowy portfel można zasilić gotówką

Rozwiązanie może się przydać osobom, które nie korzystają z kart lub nie chcą ich używać w sieci

Firma Paysafe poinformowała o nawiązaniu współpracy z polskim fintechem Provema. W efekcie możliwe będzie doładowanie portfela Provema Wallet gotówką. Aby skorzystać z tego rozwiązania, należy w aplikacji wygenerować kod kreskowy Paysafecash. Następnie klient musi znaleźć partnera usługi, by zeskanować kod. Ułatwi to specjalna wyszukiwarka, punktów płatności jest kilka tysięcy. Pozostaje opłacić należną kwotę gotówką. Użytkownik, który zdecyduje się na takie doładowanie, może wykorzystać saldo w aplikacji Provema Wallet, by spłacić ratę kredytu lub wykupić ubezpieczenie bezpośrednio za pomocą apki.

Przeczytajcie także: Santander udostępni nowy kantor

Kilka tygodni temu mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl o innym projekcie tego fintechu: LoanByLink. To usługa umożliwiająca zakupy na raty. Proces składania wniosku o pożyczkę trwa ponoć kilka chwil. Klient, który wybierze to rozwiązanie, wprowadza swoje dane, w tym oświadczenie o zarobkach. System automatycznie je weryfikuje, a jeśli warunki pożyczki zostaną zaakceptowane, dochodzi do transakcji i pieniądze trafiają do sklepu. LoanByLink umożliwia zakupy o wartości od 300 zł do 3 tys. zł. Maksymalny okres spłaty wynosi 10 miesięcy.

Przeczytajcie także: mBank szykuje kolejną wersję aplikacji mobilnej

Z kolei Paysafe to austriacka grupa znana m.in. z Paysafecash – metody płatności łączącej rozwiązanie online z gotówką. Paysafecash jest dostępny w prawie 30 krajach i umożliwia transakcje osobom, które nie mają kart albo nie chcą z nich korzystać w internecie. Platforma powstała w 2018 roku. Paysafe istnieje natomiast od ponad 20 lat. Firma oferuje 70 rodzajów płatności w przeszło 40 walutach, a tworzą ją 3 tys. pracowników.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies