Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Adyen pozyskuje kolejnych klientów w Polsce. Firma zadba o płatności na platformie Less_

Less_ to założona w Polsce platforma do sprzedaży i zakupu przedmiotów używanych, dostępna przez stronę internetową oraz aplikację mobilną

Adyen informuje o nawiązaniu współpracy platformą handlową Less_. Marketplace zdecydował się sięgnąć po Adyen for Platforms, czyli produkt płatniczy dla platform takich jak ebay, GoFoundMe czy Etsy.

Przeczytajcie także: Glovo dostarczy kurierom karty płatnicze pod własną marką

Dzięki współpracy z Adyen do portalu e-commerce wprowadzony został moduł płatności elektronicznych, bazujący na modelu Escrow. – Dla użytkownika oznacza to szybką i bezpieczną transakcję z wykorzystaniem najpopularniejszych metod płatności oraz gwarancję otrzymania produktu zgodnego z opisem. W odróżnieniu od konkurencyjnych rozwiązań, użytkownicy Less_ mogą korzystać z tej opcji całkowicie za darmo, wraz z programem ochrony kupujących i sprzedawców – komentuje Mateusz Oleksiuk, szef i współzałożyciel Less_.

Jak zapewnia Adyen, użytkownicy marketplace’u będą mogli cieszyć się spójnym i wygodnym procesem płatniczym, niezależnie od sposobu kontaktu – przez stronę internetową czy przez aplikację mobilną. Z kolei platformie Less_ rozwiązanie dostarczane przez Adyen zapewni kontrolę nad doświadczeniami kupujących i sprzedających, a także ułatwi zarządzanie podzielonymi płatnościami oraz transferami środków i wypłatami.

Przeczytajcie także: Nie ma przyszłości bankowości bez tzw. wartości dodanych?

Less_ to założona w Polsce platforma do sprzedaży i zakupu przedmiotów używanych. Znaleźć na niej można oferty w kategoriach: odzież i akcesoria, zabawki, uroda i zdrowie, sprzęt sportowy, książki, elektronika oraz gry i akcesoria. Marketplace chwali się ponad 700 tys. aktywnych użytkowników. Kupować i sprzedawać można zarówno za pośrednictwem serwisu internetowego, jak i aplikacji mobilnej, dostępnej na urządzenia z systemami Android oraz iOS.

Adyen zaś to platforma płatnicza, zapewniająca infrastrukturę łączącą się bezpośrednio z Visa, Mastercard i preferowanymi przez konsumentów metodami płatności na całym świecie. Adyen obsługuje płatności w kanałach online, mobilnych i sklepowych. Do grona jego klientów należą m.in. Zalando, Uber, Spotify czy Pyszne.pl.

KATEGORIA
E-COMMERCE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies