Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nie ma przyszłości bankowości bez tzw. wartości dodanych? Zapraszamy na kolejny odcinek Cashless Live

Cashless Live na temat przyszłości tzw. VAS-ów w bankowości będzie można oglądać online 22 kwietnia od godz. 12

Usługi bankowe w postaci systemów internetowych i aplikacji mobilnych na polskim rynku są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Co więcej większość liczących się instytucji finansowych nie odstaje pod tym względem od rynkowego standardu. Obecnie więc tylko za pomocą user experience raczej trudno odróżnić się od konkurencji. Czynnikiem ułatwiającym klientowi wybór przestaje być także cena, gdyż otoczenie makroekonomiczne oraz presja na wyniki finansowe coraz częściej wymuszają podnoszenie opłat i prowizji.

Przeczytajcie także: Blik przegonił karty w internecie

W tej sytuacji jednym z najciekawszych obecnie trendów pozwalających na stawienie czoła konkurencji jest wyposażanie serwisów bankowych w tzw. wartości dodane. Mogą to być płatności za bilety, parkingi, autostrady, kina, usługi księgowe i ubezpieczenia. To tylko niektóre z nich, jakie coraz częściej znaleźć można np. w aplikacjach bankowych.

Przeczytajcie także: W maju sprzedaż w Polsce rozpocznie niemiecki Wefox

Jakie usługi dodane w najbliższym czasie mogą pojawić się w dostępnych na polskim rynku serwisach bankowych? Czy oprócz wyróżnienia się na tle konkurencji mogą one stanowić dla banków źródło dodatkowych przychodów? Czy jednym z narzędzi pomagających w tworzeniu wartości dodanych w bankowości może być otwarta bankowość? To tylko część kwestii, o które zapytamy ekspertów podczas najbliższego odcinka programu Cashless Live. Zapraszamy 22 kwietnia, o godz. 12.00. Wydarzenie będzie transmitowane na stronie cashless.pl oraz w mediach społecznościowych.

Partnerem głównym wydarzenia jest Visa.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies