Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Dobra wiadomość dla użytkowników najnowszych urządzeń marki Huawei. Mogą już korzystać z aplikacji Getin Noble Banku

Aplikacje Getin Mobile i Noble Mobile, dostępne od grudnia w AppGallery, doczekały się integracji z Huawei Mobile Services

Getin Noble Bank poinformował, że jego aplikacje zostały zintegrowane z Huawei Mobile Services (Usługi Mobilne Huawei). Tym samym z apek Getin Mobile i Noble Mobile mogą korzystać posiadacze najnowszych smartfonów chińskiej korporacji technologicznej. Dotyczy to m.in. tabletów MatePad, MatePad Pro czy MatePad T10 oraz smartfonów z serii Mate 40 i Mate 30 oraz Mate Xs.

Przeczytajcie także: Banki z Polski mają ponad 550 oddziałów bezgotówkowych

Jeszcze w grudniu 2020 roku mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że w sklepie AppGallery pojawiły się aplikacje Getin Mobile i Noble Mobile, które mogli pobierać użytkownicy starszych smartfonów i tabletów chińskiej firmy. Współpracują one z GMS (Google Mobile Services). Zapowiedziano wówczas, że programy te będą też dostępne dla klientów korzystających z najnowszych urządzeń. Po trzech miesiącach udało się to zrealizować.

Cytowany w komunikacie przedstawiciel Huawei zapowiedział również, że wkrótce należy się spodziewać kolejnych integracji z HMS, również w sektorze bankowym.

Przeczytajcie także: InPost za 2,6 mld zł chce przejąć francuską platformę Mondial Relay

W sklepie AppGallery jest obecnie ponad 1 tys. polskich aplikacji (w skali globalnej dostępnych jest ponad 120 tysięcy apek). Huawei przekonuje, że każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 530 mln użytkowników z całego świata. Swoje programy udostępniły już w markecie banki Millennium, Alior, mBank, Nest Bank, PKO, Idea Bank czy Pekao, na platformie można też znaleźć oprogramowanie innych dostawców usług – SkyCash, moBiLET, Inpost czy Jakdojade. Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że w AppGallery znalazła się aplikacja eDO App.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies