Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
ING szykuje kilka nowości w usługach elektronicznych. Zobaczcie, co się zmieni po weekendowej przerwie technicznej

ING wprowadzi m.in. zmiany do sposobu nadawania i odwoływania przelewów, zlecanie przelewów z rachunków kart przedpłaconych czy opłacanie rachunków Blikiem

Na najbliższy weekend ING zapowiedział przerwę techniczną, w trakcie której część jego serwisów elektronicznych będzie niedostępna. Rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę o godz. 24, a jej zakończenie planowane jest na godzinę wpół do szóstej rano. Przerwa ma związek z wprowadzeniem zmian do oferowanych przez ING usług. Klienci dostaną kilka nowości, z których będą mogli korzystać już od 14 marca.

Przeczytajcie także: Rośnie liczba klientów mobilnych w bankach z Polski

Pierwsza z nich to funkcja, o której w serwisie cashless.pl mogliście już przeczytać kilka tygodni temu. Mowa o możliwości odwoływania przelewów zlecanych w systemie Elixir. Usługa będzie dostępna w historii transakcji w Moim ING. W szczegółach danego przelewu znajdzie się link "Odwołaj przelew". Po zleceniu odwołania pieniądze wrócą na rachunek najpóźniej w następnym dniu roboczym.

Zgodnie z informacją ING przelew będzie można odwołać do godz. 9 w przypadku, gdy został on zlecony między godz. 14.46 poprzedniego dnia roboczego a godz. 8.15. Jeżeli został nadany między godz. 8.16 a 11.35 w dni powszednie, będzie można go odwołać do godz. 13 oraz do godz. 15, jeśli został złożony między 11.36 a 14.45. Przelewy zlecane w soboty, niedziele i dni wolne od pracy można odwoływać do godz. 9 najbliższego dnia roboczego. Odwołanie przelewu będzie wiązać się z opłatą w wysokości 1 zł, z tym że nie będzie ona pobierana do 29 marca bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Nowy sposób zakładania konta w mBanku

Oprócz tego ING wprowadzi opcję przypominania o płatności za rachunki opłacane Blikiem. Gdy klient pierwszy raz ureguluje należność za pomocą systemu Blik, bank będzie przypominał o kolejnym terminie płatności w zakładce Zaplanowane. Wprowadzone zostanie także zlecanie przelewów z rachunków kart przedpłaconych Mastercard i Maestro. W Moim ING pojawi się też status zamówionej karty oraz możliwość zmiany cyklu rozliczeniowego kredytówki.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies