Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Premiera Rankingu najbardziej wpływowych kobiet branży płatniczej 2021 już za nami. Zobaczcie, kto zwyciężył

Premierze rankingu wpływowych kobiet w branży płatniczej 2021 towarzyszyło ogłoszenie zdobywczyni tytułu wschodzącej gwiazdy w polskich płatnościach

W tym roku już po raz trzeci redakcja cashless.pl przygotowała Ranking najbardziej wpływowych kobiet branży płatniczej. Ogłoszenie wyników odbyło się podczas nadawanego na żywo Cashless Live. Tytuł najbardziej wpływowej kobiety w polskich płatnościach drugi rok z rzędu trafił do prezes spółki eService Joanny Sekleckiej. Kapituła powołana przez cashless.pl przyznała także tytuł wschodzącej gwiazdy branży płatniczej 2021, który przypadł Darii Auguścik z Mastercarda.

Przeczytajcie także: Oto Ranking najbardziej wpływowych kobiet w branży płatniczej 2021

Przygotowywany od trzech lat ranking ma za zadanie zwrócić uwagę na panie, które odnoszą sukcesy w branży płatniczej. Liczymy, że będą one przykładem dla innych kobiet i będą je motywowały do pójścia ich śladem. Mamy też nadzieję, że zachęcimy tym działające w finansach firmy do stwarzania równych warunków wynagradzania i awansu zawodowego bez względu na płeć i że wynikająca z tego różnorodność będzie przynosić biznesowe korzyści.

Przeczytajcie także: Oto pierwszy automat paczkowy Alibaby w Polsce

Podczas dzisiejszego Cashless Live poświęconego ogłoszeniu wyników Rankingu najbardziej wpływowych kobiet branży płatniczej 2021 odbyła się także debata, w której udział wzięły: zwyciężczyni pierwszej edycji rankingu – Joanna Erdman z mBanku, a także Kamila Kaliszyk z Mastercarda, Magdalena Kubisa z Blika (ubiegłoroczna wschodząca gwiazda) i Katarzyna Zubrzycka z Visy. W trakcie programu rozmawialiśmy z dyrektorem Visy w Polsce Adrianem Kurowskim, a także z Joanną Seklecką i Darią Auguścik. Cały program można obejrzeć tutaj. Natomiast klikając w baner poniżej można pobrać raport z rankingiem. Partnerem głównym całego projektu została w tym roku organizacja Visa. Partnerem wspierającym był Mastercard.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies