Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowa platforma do zbiórek internetowych. Zbieram.pl szykuje się do startu

Za platformą zbieram.pl stoi poznańska spółka Fundigic IT

Wkrótce na polskim rynku crowdfundingowym pojawi się nowy podmiot? W Biuletynie Urzędu Patentowego ukazała się informacja o zastrzeżeniu znaku słowno-graficznego zbieram.pl. Został zgłoszony przez poznańską spółkę Fundigic IT.

Przeczytajcie także: Karta "wpłatnicza" od zrzutka.pl

"Zbieram.pl to nowe bezpłatne narzędzie, które pomaga zbierać fundusze na ważne dla Ciebie cele i dzięki nim zadbać o tych, na których Ci zależy. Startujemy już wkrótce!" – taką zapowiedź można znaleźć na działającym od lutego profilu facebookowym platformy crowdfundingowej. Zapewniono również, że platformę tworzy zespół specjalistów mających doświadczenie w akcjach charytatywnych. Z danych Krajowego Rejestru Sądowego wynika, że w zarządzie Fundigic IT zasiadają Monika Urban, która jest jednocześnie prezesem fundacji ratujemyzwierzaki.pl oraz członknią zarządu fundacji Siepomaga, i Patryk Urban – również członek zarządu fundacji Siepomaga.

Przeczytajcie także: Zbiórki bez terminala i gotówki

Na stronie internetowej platformy, działającej pod adresem zbieram.pl, można się zapisać na listę mailową osób zainteresowanych nowym narzędziem. Jeśli zbieram.pl wejdzie na rynek zbiórek internetowych, to będzie musiało rywalizować m.in. z takimi platformami jak m.in. siepomaga.pl, pomagam.pl, wspieram.to, polakpotrafi.pl, czy zrzutka.pl.

KATEGORIA
CIEKAWOSTKI
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies