Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
mBank wprowadza nowe limity dla przelewów ekspresowych

mBank wprowadził też właśnie nowy limit przelewów Blik na numer telefonu odbiorcy

mBank poinformował o zmianach dotyczących przelewów ekspresowych oraz systemu Blik. W przypadku tego ostatniego zmienił się limit kwotowy na przelewy: z 500 zł wzrósł do 1 tys. zł. Z kolei maksymalna kwota jednorazowego przelewu ekspresowego zwiększy się z 5 do 10 tys. zł. Jednego dnia klient będzie mógł wykonać trzy takie operacje, czyli o jedną więcej niż przed zmianami.

Przeczytajcie także: EnveloBank zniknie z rynku

Instytucja zapowiedziała te nowości jeszcze we wrześniu, o czym mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl. Bank szybko jednak opublikował komunikat, w którym tłumaczył, że na zmiany trzeba będzie poczekać dłużej. Jednocześnie mBank informował, że przelewy ekspresowe będzie można zlecać wyłącznie w serwisie transakcyjnym oraz w aplikacji mobilnej. Uniemożliwiono działania tego typu w placówce oraz u konsultanta na mLinii.

Przeczytajcie także: mBank udostępnił nowy serwis transakcyjny

We wrześniu mBank powiadomił też klientów, że zmienił system, z pomocą którego realizowane są przelewy ekspresowe. Narzędzie od Blue Media zastąpił Express Elixir. Mniej więcej rok temu mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że platforma prowadzona przez KIR trafi do tego banku. Wcześniej do dyspozycji klientów był wyłącznie system Blue Cash. Rzecznik prasowy mBanku przekonywał wówczas, że zmiana jest podyktowana względami biznesowymi i zadeklarował kontynuowanie współpracy z Blue Media.

KATEGORIA
KONTA
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies