Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Mieliście problem z ubezpieczeniem wyświetlacza smartfona? Aktualizacja apki Screenity powinna temu zaradzić

Aktualizacja jest już dostępna w Google Play, a wkrótce ma się pojawić również w sklepie App Store

Europa przygotowała aktualizację aplikacji Screenity, która ma rozwiązać sygnalizowane przez klientów problemy ze zgłoszeniem smartfona do ubezpieczenia. Aby bowiem objąć swoje urządzenie ochroną, trzeba najpierw pobrać apkę i pozwolić oprogramowaniu sprawdzić, czy wyświetlacz nie został już wcześniej uszkodzony.

Przeczytajcie także: Ubezpieczyciele nie lubią sprzedawać przez własne aplikacje

Okazuje się, że część smartfonów nie przechodziła tego testu, choć w istocie urządzenie było we wzorowym stanie. Była to zazwyczaj wina niewłaściwie zrobionego zdjęcia ekranu w ramach tzw. testu lustra. Nierzadko było poruszone lub część wyświetlacza była przesłonięta przez palce użytkownika. Teraz klient przed wysłaniem zdjęcia do weryfikacji może sprawdzić, czy zostało ono wykonane poprawnie. Jeśli obraz wyświetlacza jest niewyraźny lub ekran jest częściowo przysłonięty, zdjęcie można wykonać jeszcze raz.

Dodatkowo usprawniono również proces pobierania i weryfikacji danych identyfikacyjnych urządzenia. Chodzi przede wszystkim o numer IMEI w przypadku niektórych nowych modeli telefonów z systemem Android.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenie wyświetlacza można kupić u agenta

Najnowsza wersja aplikacji jest już dostępna w sklepie Google Play, a w najbliższych dniach ma się pojawić również w markecie App Store. Dotychczas apkę Europy pobrało ponad 30 tys. użytkowników.

Za pomocą Screenity możecie kupić polisę zapewniającą pokrycie kosztów wymiany uszkodzonego wyświetlacza, w wysokości do 1 tys. zł. Ochroną można objąć zarówno nowe, jak i starsze urządzenia. A koszt ubezpieczenia to 12 zł za miesiąc (lub 130 zł za rok).

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies