Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nowość w Credit Agricole. Mali przedsiębiorcy i rolnicy mogą otworzyć konto całkowicie zdalnie

Dla nowych klientów bank przygotował promocję. Aby z niej skorzystać, trzeba założyć rachunek do końca marca

Bank Credit Agricole poinformował o uruchomieniu aplikacji CA24 Otwórz Konto Biznes, za pomocą której osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą i rolnicy mogą całkowicie zdalnie otwierać konta. Program jest dostępny w sklepach App Store i Google Play. Po ściągnięciu go na urządzenie mobilne z aparatem należy przygotować dowód osobisty oraz numer NIP firmy.

Przeczytajcie także: Za pomocą IKO zapłacicie także za przejazd autostradą A4

Instytucja przekonuje, że proces zakładania konta jest bardzo prosty, na jej stronie internetowej znajdziecie przewodniki, jak go przejść, odpowiednie komunikaty będą się także pojawiać na ekranie smartfona. Aplikacja wykorzystuje biometrię twarzy, jest też w stanie stwierdzić autentyczność dowodu. Podpisanie umowy umożliwi podanie kodu, który klient otrzyma SMS-em. Gdy formalności zostaną dopełnione, aplikację można odinstalować. Nowego konta można używać od razu – posłuży do tego aplikacja CA24 Mobile lub serwis CA24 eBank.

Warto wspomnieć, że już od grudnia 2019 r. konto w Credit Agricole mogli otworzyć zdalnie klienci indywidualni – wykorzystując do tego aplikację CA24 Otwórz Konto. Bank zapowiada, że w przyszłości obydwa programy zostaną zintegrowane z jego bankowością mobilną. Więcej o możliwości zdalnego otwierania rachunków w poszczególnych bankach przeczytacie w tekście: Zdalne otwieranie rachunków osobistych to już standard. Oto 12 banków z Polski, w których można to zrobić przez apkę lub komputer.

Przeczytajcie także: Nowy sposób otwierania konta na selfie w Pekao

Credit Agricole w swoim komunikacie informuje nie tylko o możliwości otwarcia konta bez obowiązku wizyty w oddziale czy korzystania z usług kuriera – przygotował też dla klientów promocję. Osoby, które do 31 marca 2021 roku zdecydują się na założenie Konta Biznes za pomocą nowej aplikacji, nie będą płacić za rachunek przez 12 miesięcy. Bank uściśla, że z oferty specjalnej nie może skorzystać rolnik bez numeru REGON. Więcej informacji na temat promocji znajdziecie pod tym adresem.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies