Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Oddajcie głos w plebiscycie Cashless Pay 2020. Na uczestników zabawy czekają nagrody, w tym iPhone

Cashless Pay 2020 to organizowany przez cashless.pl plebiscyt na najciekawsze rozwiązanie płatnicze, jakie w mijającym roku zadebiutowało na polskim rynku

Cashless Pay 2020 to najciekawsze projekt, usługa lub inne rozwiązanie płatnicze, jakie w mijającym roku pojawiło się na polskim rynku. Redakcja cashless.pl wyselekcjonowała 20 kandydatur i teraz w ręce czytelników serwisu oddaje decyzję, któremu z nich przyznać tytuł Cashless Pay 2020. Zagłosować może każdy, wystarczy przejść do ankiety Cashless Pay 2020, wskazać swojego kandydata i uzasadnić wybór.

https://www.cashless.pl/pay-2020.html

Wśród kandydatów są takie usługi jak np. Żappka Pay, Lidl Pay, ZEN czy karta wielowalutowa Cinkciarza. Z bardziej szczegółowym opisem wszystkich rozwiązań nominowanych do tytułu Cashless Pay 2020 możecie zapoznać się w tekście Wybierzcie najciekawszą usługę płatniczą wprowadzoną na rynek w 2020 r. Ogłaszamy plebiscyt Cashless Pay 2020.

Przeczytajcie także: Uwaga na fałszywe reklamy Millennium

Na czytelników biorących udział w plebiscycie Cashless Pay 2020 czekają atrakcyjne nagrody: iPhone 11 64GB, Apple Watch 3 oraz dwie karty prezentowe do Empiku o wartości 500 zł każda. Nagrody ufundował Mastercard. Zdobywców nagród wybierzemy spośród tych głosujących, którzy w najciekawszy sposób uzasadnią swój wybór. Wyniki ogłosimy podczas uroczystej gali transmitowanej online, która odbędzie się w styczniu przyszłego roku. Na Wasze głosy czekamy do 30 grudnia 2020 r.

Przeczytajcie także: Google Pay w kolejnym banku z Polski

Podczas styczniowej gali redakcja cashless.pl zaprezentuje także pierwszą edycję Mapy Polskich Płatności. Będzie to najpełniejszy obraz branży płatniczej nad Wisłą. Jeśli pracujecie w firmie, która oferuje w Polsce tego rodzaju usługi i nie chcecie, by jej zabrakło na Mapie Polskich Płatności, koniecznie napiszcie na adres kontakt@cashless.pl z MPP 2020 w tytule. Na zgłoszenia czekamy do 15 grudnia bieżącego roku. Partnerem głównym Mapy Polskich Płatności 2020 oraz Cashless Pay 2020 jest Mastercard, a partnerem merytorycznym Play24.

KATEGORIA
PATRONATY
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies