Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Google Pay w kolejnym banku z Polski. Usługę udostępnia właśnie BOŚ

Obecnie trwają ostatnie testy Googe Pay w BOŚ Banku. Pełne wdrożenie nastąpi prawdopodobnie w połowie przyszłego tygodnia

Dobra informacja dla klientów BOŚ Banku. Lada moment będą mogli zacząć korzystać z pierwszych płatności mobilnych, czyli Google Pay. Informacja o wdrożeniu tej usługi przez BOŚ pojawiła się już na stronie poświęconej systemowi płatności mobilnych dla użytkowników smartfonów z systemem Android.

Przeczytajcie także: BOŚ zmienia zasady korzystania z kart w internecie

Biuro prasowe BOŚ Banku informuje, że aktualnie trwają testy Google Pay. Wdrożenie dla wszystkich klientów planowane jest na połowę przyszłego tygodnia. Z płatności mobilnych Google Pay będą mogli korzystać Ci klienci BOŚ Banku, którzy posiadają debetowe lub kredytowe karty z logo Mastercarda. Wkrótce BOŚ udostępni także płatności Blik. O rozpoczęciu prac w tym kierunku bank informował kilka miesięcy temu.

Przeczytajcie także: Nowe wzory kart w BOŚ Banku

Natomiast z tabeli dostępności Google Pay wynika, że BOŚ będzie 38. instytucją oferującą te płatności w Polsce. Na liście tej są m.in. największe banki takie jak Santander, mBank, czy ING a także fintechy takie jak Revolut czy Curve. Wczoraj Google Pay wdrożono w Pekao, a ostatnim dużym bankiem, który przed udostępnieniem Google Pay jeszcze się wzbrania, jest PKO BP. W ograniczonym zakresie z płatności tych mogą też korzystać klienci Millennium – są one dostępne dla kart dodanych do usługi przez klientów byłego Euro Banku oraz dla użytkowników należącego do Millennium startupu Goodie.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies