Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
IT Card rozwija współpracę z bankami spółdzielczymi. Umowę na terminal Planet Pay można podpisać w jednym z 2092 oddziałów

IT Card przy sprzedaży i obsłudze terminali płatniczych współpracuje z 326 bankami spółdzielczymi

IT Card, operator terminali płatniczych działających pod marką Planet Pay, poinformował, że przy dystrybucji i obsłudze urządzeń współpracuje już z 326 bankami spółdzielczymi z całej Polski znajdującymi się w obu zrzeszeniach, czyli BPS i SGB. Dzięki temu umowę na terminal płatniczy Planet Pay można podpisać w jednym z 2092 oddziałów banków spółdzielczych w kraju.

Przeczytajcie także: Nowe możliwości we wpłatomatach dla klientów BNP Paribas

IT Card uczestniczy w programie fundacji Polska Bezgotówkowa, co oznacza, że jej klienci mogą otrzymać terminal na rok bezpłatnie. Dotyczy to m.in. małych i średnich firm, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie akceptowały płatności kartami. IT Card wraz ze spółdzielcami promuje płatności bezgotówkowe w urzędach i innych jednostkach samorządu terytorialnego, także za pośrednictwem urządzeń automatycznych, takich jak tzw. Opłatomaty.

– Współpraca z bankami spółdzielczymi w zakresie dostarczania terminali płatniczych, jest oprócz obsługi kart, bankomatów i wpłatomatów, uzupełnieniem portfolio nowoczesnych usług świadczonych przez nas dla klientów tych instytucji. Aktywnie wspieramy spółdzielców, tak aby ich klienci mieli dostęp do takich samych usług jak klienci banków komercyjnych – mówi Adam Matyaszek, wiceprezes IT Card.

Przeczytajcie także: Terminale płatnicze w autobusach we Włocławku

IT Card w ramach swojej kooperacji z bankami spółdzielczymi w zakresie terminali POS, oferuje różne modele współpracy od pełnego zaangażowania w pozyskanie klienta, aż po przekazanie sprzedaży do infolinii. IT Card oferuje również pełne wsparcie sprzedażowe, marketingowe oraz obsługę posprzedażową. Dodatkowo organizowane są bezpłatne szkolenia dla spółdzielców oraz konkursy mające na celu motywowanie pracowników do sprzedaży terminali POS.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies