Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Płatność za autostrady wkrótce w aplikacji kolejnego banku. Wdrożenie usługi zapowiedział Toyota Bank

Nowa opcja pojawi się w oferowanej przez Toyota Bank aplikacji dla kierowców pod nazwą Tankuj Korzyści

Toyota Bank pracuje nad udostępnieniem w swojej aplikacji mobilnej Tankuj Korzyści nowych funkcji takich jak płatności za parkowanie w centrach miast czy przejazdy autostradą. Wprowadzenie tych udogodnień zapowiedziano przy okazji prezentacji nowej wersji apki.

Przeczytajcie także: Z państwowych autostrad znikną szlabany

Tankuj Korzyści to aplikacja mobilna Toyota Banku, za pośrednictwem której klienci uczestniczą w promocji zapewniającej zwrot od 5 do 10 proc. wydatków na paliwo oraz korzystają z programu lojalnościowego Toyota More. Użytkownik znajdzie tam historię transakcji za paliwo oraz informacje o zebranych punktach.

W nowej wersji apki pojawiła się zakładka Mój Garaż, w której użytkownik może śledzić i kontrolować poziom wydatków związanych z użytkowaniem swojego samochodu, a także dodawać informacje o naprawach, przeglądach i ubezpieczeniu. To właśnie ta sekcja ma być w przyszłości rozszerzana o nowe funkcje – takie jak wspomniane wnoszenie opłat za przejazd autostradą czy parkowanie w płatnej strefie. W Tankuj Korzyści klient znajdzie również przygotowane przez bank oferty finansowania i oszczędzania. Aplikacja jest dostępna na urządzenia z systemami operacyjnymi iOS i Android.

Przeczytajcie także: Circle K umożliwia płatności za paliwo i myjnię w aplikacji

Toyota Bank będzie kolejnym już bankiem, który do swojej aplikacji wprowadzi możliwość płatności za przejazdy autostradami. Wcześniej usługa taka pojawiła się w apkach m.in. Millennium, Pekao, Pocztowego, ING czy PKO BP. Wdrożenie zapowiedziały już także Alior oraz SGB. Większość instytucji kooperuje przy tym z operatorem aplikacji Autopay, jedynie PKO BP udostępnił usługę przygotowaną przez swoją spółkę zależną PKO Finat. Płatności za autostrady oferuje także SkyCash.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies