Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Za pomocą usługi mojeID można uzyskać dostęp do portalu Damiana. Kolejne wdrożenie systemu KIR-u

Po uzyskaniu dostępu do portalu za pomocą mojeID klienci mogą korzystać na przykład z telemedycyny

Pacjenci Centrum Medycznego Damiana mogą uzyskać dostęp do portalu pacjenta za pomocą usługi mojeID, dostarczanej przez KIR. Dzięki tej metodzie weryfikacji tożsamości pacjent może zdalnie dopełnić formalności, które dotychczas wymagały osobistego potwierdzenia danych klienta w placówce medycznej.

Przeczytajcie także: Weryfikacja tożsamości w ubezpieczeniach

– Ostatni okres potwierdził, jak ważnym elementem usług świadczonych online jest możliwość wiarygodnego uwierzytelnienia użytkownika. Usługi medyczne to przede wszystkim informacja o najbardziej wrażliwych danych o pacjencie. Dlatego kwestią krytyczną jest bezpieczeństwo i ochrona dostępu do naszej tożsamości. Usługa mojeID zapewnia zarówno najwyższy poziom bezpieczeństwa, jak i wygodę dla klienta – mówi Wojciech Pantkowski, wiceprezes KIR.

Usługa mojeID pozwala pacjentowi potwierdzić swoją tożsamość w portalu Centrum Medycznego Damiana Holding. Po uzyskaniu dostępu do portalu klienci mogą korzystać ze świadczeń i porad udzielanych w ramach telemedycyny.

Przeczytajcie także: MojeID zapewnia już dostęp do aplikacji mObywatel

MojeID to system wprowadzony przez KIR, umożliwiający potwierdzanie tożsamości w sieci za pomocą danych bankowych. W celu uwierzytelnienia użytkownik jest przekierowywany do serwisu swojego banku, gdzie loguje się na konto, po czym automatycznie wraca na zewnętrzną stronę lub do aplikacji już z potwierdzoną tożsamością. Przy czym firma, która uzyskuje potwierdzenie tożsamości klienta, nie zna jego danych logowania na rachunek, a bank nie posiada danych o aktywności klienta na docelowym portalu czy w aplikacji.

UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ
TAGI: MOJEID, KIR

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies