Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas zaprasza startupy do współpracy. Tym razem poszukuje nowych rozwiązań dla aplikacji mobilnej

To już 18. edycja Office Hours. Bank czeka na pomysły do 16 listopada

BNP Paribas poinformował o uruchomieniu rekrutacji do kolejnej, już osiemnastej edycji Office Hours. Tym razem inicjatywa skierowana jest do startupów, które zbudują narzędzie umożliwiające lepsze poznawanie nawyków i zachowania osób korzystających z aplikacji GOmobile. W oparciu o nowe dane bank chce sprawniej oferować klientom swoje usługi i dopasowywać je do aktualnych potrzeb.

Przeczytajcie także: PayU nawiązało współpracę ze Smartney

Instytucja precyzuje na swojej stronie, że od nowego rozwiązania wymaga m.in. możliwości integracji z aplikacją banku czy zmiany zakresu pozyskiwanych przez bank danych bez konieczności ingerowania w kod źródłowy. Jednocześnie zaznaczono, że na każdym etapie przetwarzania informacji musi być zachowana staranność w zakresie ich poufności, integralności oraz dostępności. Pozyskiwanie danych nie może też nadmiernie obciążać urządzenia mobilnego klienta. Spis oczekiwań banku znajdziecie pod tym adresem.

Przeczytajcie także: Allianz upraszcza zasady zgłaszania szkód komunikacyjnych

BNP Paribas czeka na zgłoszenia firm do 16 listopada br. Po ich ocenie, wybierze kilka propozycji i zaprosi startupy do udziału w Office Hours. Wydarzenie zostanie zrealizowane 24 listopada, tym razem w trybie online. Do końca listopada bank powinien wskazać do trzech firm, które przejdą do kolejnego etapu prac. Warto dodać, że do tej pory w ramach Office Hours eksperci z BNP Paribas przyjrzeli się ponad 800 rozwiązaniom, z których kilkanaście wdrożono - np. chatbot EVA we współpracy z SentiOne.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies