Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
BNP Paribas aktualizuje aplikację GOmobile. Będą nowe funkcje i wygląd

Wśród nowości w aplikacji BNP Paribas na urządzenia z Androidem pojawi się m.in. możliwość dodawania karty do Google Pay

W marketach App Store i Google Play w najbliższych dniach pojawić się ma najnowsza aktualizacja aplikacji BNP Paribas. W porównaniu z obecną wersją przyniesie kilka zmian, o których warto napisać. Jak informuje biuro prasowe banku, zmieni się przede wszystkim grafika aplikacji. To, jak nowa wersja będzie wyglądać, sugerują poniższe zrzuty ekranu.

BNP Paribas pisze, że dzięki zmianom klienci będą mogli w bardziej intuicyjny sposób przeglądać listę posiadanych produktów i szczegóły na ich temat. Łatwiej będzie też można zarządzać kartami oraz – w przypadku kart kredytowych – zweryfikować stan punktów w programie lojalnościowym mamBONUS. Z deklaracji przedstawicieli banku wynika także, że bardziej intuicyjne i spójne wizualnie z serwisem internetowym będzie zlecanie przelewów, zmiana limitów na kartach czy udostępnienie numeru rachunku.

Przeczytajcie także: Nowa aplikacja dla firm od BNP Paribas

– Cały czas rozwijamy GOmobile. Dotychczasowa nawigacja nie spełniała już oczekiwań naszych użytkowników, dlatego, by zwiększyć komfort korzystania z aplikacji, zmodyfikowaliśmy jej interfejs i uspójniliśmy go z tym, co klienci znają z innych kanałów. Udostępniamy też w aplikacji szczegóły produktów, które już wcześniej prezentowane były w GOonline. Dzięki temu, niezależnie od kanału, użytkownik dostaje te same informacje – mówi Krzysztof Suchan, dyrektor departamentu Nowy Bank w BNP Paribas.

BNP Paribas usprawnił też proces dodawania karty do usługi Google Pay. Kartę do płacenia telefonem, można będzie dodać do usługi bezpośrednio z aplikacji GOmobile. Wystarczy wybrać odpowiednią opcję na ekranie listy produktów lub w "szczegółach karty". Podobna funkcja działa już w aplikacji GOmobile na urządzeniach z iOS.

Przeczytajcie także: BNP Paribas wyłączył stary system transakcyjny

Nowe możliwości pojawią się również w ustawieniach powiadomień push. Klienci będą mogli wybrać, jakie informacje chcą otrzymywać, aby mieć jeszcze większą kontrolę nad swoimi pieniędzmi i wygodniej nimi zarządzać. Będą mogli wskazać rachunki i rodzaje transakcji, o których chcą być powiadomieni na telefonie. Wkrótce zaś w aplikacji GOmobile ma pojawić się nowa funkcja, która ma ułatwiać zarządzanie prywatnym budżetem oraz analizę wydatków.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies