Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Bilety Leo Express kupicie w aplikacji SkyCash. To pierwsze partnerstwo z zagranicznym przewoźnikiem kolejowym

Użytkownicy apki mogą korzystać z ustawowych ulg przysługujących pasażerom

Operator aplikacji SkyCash poinformował, że można w niej już kupić bilety na przejazdy kolejowe Leo Express. Jednocześnie firma uściśliła, że to jedenasty przewoźnik kolejowy i pierwszy zagraniczny, z którym współpracuje. Wśród udostępnionych tras znajdują się m.in. połączenia z Krakowa i Wrocławia do Pragi. Dokładny rozkład jazdy znaleźć można pod tym adresem.

Przeczytajcie także: Ubezpieczenie na życie możecie kupić już całkowicie online

Aby skorzystać z nowego rozwiązania, należy w aplikacji kliknąć w kafel "Koleje" lub skorzystać z funkcji "zaplanuj podróż" znajdującej w dolnym pasku na ekranie głównym programu. Użytkownik po wyszukaniu konkretnej trasy dowie się ze szczegółów połączenia, że jest ono realizowane przez Leo Express. Za bilet można zapłacić, korzystając z Portmonetki SkyCash lub dodanej w apce karty płatniczej. Po zakupie bilet widoczny będzie w zakładce “Moje bilety”. Firma podkreśla, że kupując bilet SkyCash, można skorzystać z ulg, które ustawowo przysługują pasażerom podróżującym kolejami na terenie Polski.

Przeczytajcie także: Korzystanie z aplikacji mObywatel będzie łatwiejsze

Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że aplikacja SkyCash doczekała się aktualizacji. Wprowadzone zmiany dotyczą przede wszystkim szaty graficznej. Po odświeżeniu ekran główny programu przypomina pulpit konkurencyjnego mPay. W obu przypadkach oczom użytkowników po włączeniu ukazują się m.in. kafle z poszczególnymi usługami. Aplikację do płatności zdalnych można pobrać ze strony skycash.com oraz sklepów Google Play, AppStore, a ostatnio także z AppGallery.

KATEGORIA
APLIKACJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies