Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aktualizacja SkyCash. Dzięki zmianom aplikacja wygląda dużo lepiej niż wcześniej

Pulpit najnowszej wersji aplikacji SkyCash przypomina teraz ekran główny konkurencji z mPay

W markecie Google Play (w App Store jeszcze jej nie widzę) znaleźć można najnowszą aktualizację aplikacji SkyCash. Z informacji od operatora apki, umieszczonej w markecie, wynika, że nie zawiera ona nowych funkcji, a wprowadzone zmiany dotyczą przede wszystkim szaty graficznej. Teraz pulpit aplikacji SkyCash wygląda tak:

W porównaniu z poprzednią wersją widać dużą poprawę. O gustach się nie dyskutuje, ale moim zdaniem aplikacja SkyCash wygląda dużo lepiej niż jej poprzednia wersja, która sprawiała wrażenie niedokończonej.

Przeczytajcie także: W aplikacji SkyCash znajdziecie taksówki

Co ciekawe ekran główny SkyCash przypomina teraz pulpit konkurencji z mPay. W obu przypadkach po odpaleniu apki użytkownicy widzą ułożone obok siebie kafle z poszczególnymi usługami. Wyżej znajduje się slider z promocjami i ofertami specjalnymi a na samej górze wycentrowane logo operatora. Pulpit mPay wygląda tak:

Różnice sprowadzają się w zasadzie do dwóch elementów: kolorystyki i umiejscowienia funkcji umożliwiających zasilanie portmonetki. W przypadku SkyCash znajdują się one bezpośrednio na ekranie głównym. Natomiast operator mPay wydzielił je do oddzielnej zakładki Moje Finanse, do której przejście znajduje się bezpośrednio pod sliderem.

Przeczytajcie także: Konto w mPay założycie przez wideoweryfikację

mPay i SkyCash to dwaj z trzech najważniejszych na polskim rynku operatorów aplikacji do płatności zdalnych za takie usługi jak przejazdy komunikacją miejską czy parkowanie w centrach miast (trzecim jest moBiLET). mPay ostatnio informował, że zamierza wyjść poza ten obszar i skupić się w większym niż dotychczas stopniu na usługach finansowych wykorzystujących m.in. zalety otwartej bankowości.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies