Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Klienci Nest Banku mogą liczyć na zwrot 80 zł za zakup w sklepie New Balance. Promocja jest dostępna w ramach programu Visa Oferty

Minimalna kwota zakupu uprawniająca do skorzystania z oferty to 200 zł

Klienci Nest Banku mogą zyskać 80 zł zwrotu za zakupy w internetowym lub stacjonarnym sklepie New Balance. Oferta jest kierowana tylko dla osób używających karty Visa i zarejestrowanych w programie Visa Oferty. Minimalna wartość zakupu uprawniająca do skorzystania z promocji to 200 zł.

Przeczytajcie także: Santander przyznaje 250 zł premii

Aby uzyskać zwrot, należy zarejestrować się w programie Visa Oferty, zalogować się na stronie visaoferty.pl i aktywować wybraną promocję. Podczas zakupu należy zapłacić kartą Visa Nest Banku zarejestrowaną w programie. Płatności można dokonać samą kartą, jak również zbliżeniowo telefonem lub zegarkiem. Promocja trwa od 16 do 31 października 2020 r.

Posiadacze Nest Konta mogą korzystać z innych promocji dostępnych w ramach Visa Oferty: 20 zł zwrotu za zakupy w sklepach internetowych i stacjonarnych Deichmann i Intersport czy 10 zł zwrotu za zakupy o wartości min. 60 zł przez Glovo.

Przeczytajcie także: Nowa oferta od Allegro dla studentów

Visa Oferty to program rabatowy, w ramach którego kupujący dostają zwrot części swoich wydatków, pod warunkiem że zapłacą kartą Visa. Premiowane są w nim zakupy u partnerów programu, których lista wciąż się wydłuża, a propozycje często się zmieniają. Przeglądanie i wybieranie ofert ułatwia aplikacja mobilna dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies