Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander przyznaje 250 zł premii. Wystarczy założyć konto sobie i dziecku

Konto Jakie Chcę dla dorosłych oraz Konto Jakie Chcę dla Młodych można założyć bez wychodzenia z domu

Santander poinformował o promocji obowiązującej do końca października. Zainteresowane nią osoby powinny przez internet lub infolinię instytucji założyć Konto Jakie Chcę. Następnie trzeba wyrazić niezbędne zgody. Bank wymaga też, by klient zapewnił wpływy w wysokości min. 1000 zł, wykonał pięć transakcji bezgotówkowych i jeden raz zalogował się do aplikacji Santander mobile w każdym z trzech miesięcy po otwarciu konta.

Przeczytajcie także: W Banku Pocztowym młodzi założą konto na legitymację szkolną

Po spełnieniu powyższych warunków możecie liczyć na 200 zł premii. Instytucja oferuje jednak dodatkowe 50 zł. Aby je otrzymać, należy z pomocą nowego rachunku złożyć wniosek internetowy o Konto Jakie Chcę dla swojego dziecka poniżej 18 lat. Czas na to jest do 25 listopada 2020 roku. Także i w tym przypadku konieczne będzie wyrażenie zgód wymaganych w regulaminie. Po spełnieniu warunków, na konto dziecka trafi 50 zł. Instytucja zaznacza, że można założyć kilka kont dla dzieci, ale tylko jedno dla jednego dziecka.

Przeczytajcie także: Konto Dziecka w PKO można założyć w pełni online

Santander przekonuje, że konto dla nastolatka to ułatwienie dla całej rodziny. Umożliwia wygodne przekazywanie kieszonkowego, ale też szybkie zasilanie rachunku w nagłej sytuacji. Właściciel konta może płacić mobilnie z pomocą telefonu czy zegarka oraz kupować w aplikacji bilety komunikacji miejskiej. Dla osób do 18. roku życia Konto Jakie Chcę jest darmowe. Dzieci nie płacą też za przelewy natychmiastowe i na numer telefonu oraz za wypłaty z bankomatów kartą Dopasowaną oraz Blikiem.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies