Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander Consumer Bank wprowadził rachunek oszczędnościowy. Założycie go wyłącznie online

Instytucja zapewnia, że niebawem produkt pojawi się w aplikacji mobilnej

Specjalizujący się w kredytach konsumenckich Santander Consumer Bank poinformował o poszerzeniu oferty o rachunek oszczędnościowy. Klienci mogą go założyć bez wychodzenia z domu, wypełniając wniosek przez internet. W procesie tym wymagane będą jedynie dane z dowodu osobistego. Po wysłaniu formularza dostępnego na stronie SCB, wystarczy zrobić przelew weryfikacyjny z innego (własnego) konta bankowego na kwotę 1 zł. Trzeba jednak zaznaczyć, że llista instytucji, z których takich przelew można wykonać, jest ograniczona.

Przeczytajcie także: Aplikacją Pango zapłacicie za myjnię

Instytucja przekonuje w komunikacie, że aby korzystać z rachunku, nie trzeba spełniać szczególnych warunków. Oznacza to np. brak wymogów co do wysokości środków na koncie czy regularnych wpłat. Klient może też liczyć na darmowe przelewy internetowe bez względu na liczbę transakcji w miesiącu oraz brak opłat za prowadzenie rachunku.

Przeczytajcie także: Allegro coraz mocniej wchodzi w finanse

Aby zachęcić do zakładania konta, bank oferuje obecnie promocyjne oprocentowanie w wysokości 0,6 proc. do kwoty 50 tys. zł oraz 0,2 proc. od kwoty powyżej 50 tys. zł i nieprzekraczającej 200 tys. zł. Pieniądze można wpłacać i wypłacać w dowolnym momencie, bez utraty zgromadzonych odsetek. Dostęp do nich jest możliwy przez całą dobę za pomocą bankowości online.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies