Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Aplikacją Pango zapłacicie za myjnię. To efekt współpracy z operatorem apki Be Loyal

Od dzisiaj udostępniana jest aktualizacja aplikacji Pango na Androida. Za kilka dni odświeżona powinna być także apka dla iOS

Operator aplikacji Pango, wykorzystywanej do płatności za postój w strefach płatnego parkowania i na parkingach prywatnych, poinformował o nawiązaniu współpracy z firmą I2M. Udostępnia ona aplikację Be Loyal, dzięki której za myjnie samochodowe można płacić telefonem. W efekcie użytkownicy Pango zapłacą mobilnie na ponad 30 myjniach w Polsce.

Przeczytajcie także: PKO BP dodał nową usługę do serwisu iPKO

Dostępna w aplikacji Pango mapa prezentująca parkingi i strefy płatnego parkowania została wzbogacona o myjnie bezdotykowe. Użytkownik apki, który zechce umyć samochód na jednej z nich, powinien zeskanować kod QR naklejony przy maszynie myjącej lub samodzielnie wskazać stanowisko w aplikacji. Następnie należy wybrać kwotę i uiścić opłatę. Automat do czyszczenia zostanie doładowany, wystarczy już tylko wybrać program mycia.

Przeczytajcie także: mPay podpowie kierowcom, w jakiej strefie się znajdują

Tomasz Krajewski, szef Pango, zapowiada, że docelowo aplikacja ma spełniać wszystkie potrzeby kierowców. Póki co można nią płacić za parkowanie w 65 miastach. Niedawno mogliście przeczytać w serwisie cashless.pl, że mobilne płatności parkowania pojawiły się w Katowicach. Kierowcy mogą korzystać z tego rozwiązania w pięciu aplikacjach, a jedną z nich jest właśnie Pango.

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies