Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Świerszcz i Kujawa odchodzą z zarządu Bacca. Nowym prezesem Michał Gontar 

Cezary Świerszcz i Piotr Kujawa, którzy dotąd zasiadali w zarządzie jednego z najbardziej znanych w Polsce insurtechów, przechodzą do struktur właścicielskich spółki

Polski insurtech Bacca, zajmujący się płatnościami na rynku ubezpieczeń, będzie miał nowe władze. Cezary Świerszcz i Piotr Kujawa, dotychczasowi członkowie zarządu, przechodzą do rady nadzorczej spółki i planują skupić się na doradztwie strategicznym. Miejsce Cezarego Świerszcza w fotelu prezesa zajął Michał Gontar, a do zarządu weszła również Anna Naumienko.

Przeczytajcie także: Płatność za ubezpieczenie jak za dostęp do Netflixa

Michał Gontar jest związany z Baccą od początku jej istnienia, pełnił m.in. obowiązki przewodniczącego rady nadzorczej firmy. Pozyskiwał finansowanie i uczestniczył w tworzeniu koncepcji rozwojowych spółki. Z kolei Anna Naumienko z insurtechem jest związana od trzech lat, dotychczas była odpowiedzialna za rozwój jednego z flagowych projektów – TubaPay. Wcześniej przez ponad 7 lat pracowała w Biurze Strategii i Zarządzania IT Grupy PZU.

Przeczytajcie także: TubaPay: płatność kartą u agenta za polisy wielu towarzystw!

Bacca działa na rynku finansowania ubezpieczeń. Wprowadziła pierwsze w Polsce bezgotówkowe płatności ratalne, a następnie cykliczne płatności z kart płatniczych. Obecnie skupia się na rozwoju usługi TubaPay – zintegrowanego terminala płatniczego, umożliwiającego bezgotówkowe rozliczenia między ubezpieczycielem a agentem oraz płacenie za polisę kartą.

KATEGORIA
LUDZIE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies