Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Nie tylko Alior i Getin. Credit Agricole też oferuje karty dla graczy. Zobaczcie, jak wyglądają

Wraz z wprowadzeniem nowych wizerunków kart debetowych Credit Agricole proponuje graczom w promocji kupony na platformę G2A

Credit Agricole jest jednym z kilku banków na rynku, które oferują klientom możliwość wyboru wizerunku, jaki znajdzie się na karcie debetowej. W tej grupie są także Getin, mBank, Pekao, ING i PKO BP. Teraz katalog grafik oferowanych przez Credit Agricole został powiększony do niemal 100, a wśród nowych pozycji znalazły się wizerunki, które mogą przypaść do gustu graczom komputerowym. Nowe grafiki wyglądają tak:

Karty płatnicze z grafikami nawiązującymi do gier to trend jaki narodził się w tym roku na polskim rynku. Przypomnę, że w maju debetówkę z wizerunkiem postaci z gry League of Legends wprowadził Alior. Kilka tygodni później podobna karta znalazła się także w ofercie Getinu.

Przeczytajcie także: Alior wprowadził kartę z wizerunkiem gry komputerowej

Natomiast wprowadzeniu nowych grafik kart dla graczy przez Credit Agricole towarzyszy promocja. Klienci mogą zyskać kupon o wartości 50 zł do wydania na platformie G2A (market dla graczy komputerowych). Wystarczy założyć jeden z rachunków osobistych w Credit Agricole i zamówić kartę debetową Mastercard. Posiadacze rachunków Move! i GO! mogą otrzymać kartę ze specjalną grafiką za darmo. Pozostali muszą zapłacić 15 zł.

Przeczytajcie także: Nowy wizerunek karty w ofercie Getinu

Dodatkowo nowi klienci Credit Agricole mogą otrzymać kupon o wartości 100 zł do Empiku. Aby go zdobyć, należy przez trzy kolejne miesiące po założeniu konta wykonać minimum pięć transakcji bezgotówkowych kartą. Dodatkowo w każdym z trzech miesięcy należy przynajmniej raz zalogować się do internetowego serwisu transakcyjnego lub do aplikacji mobilnej francuskiego banku. Z promocji wykluczeni są klienci, którzy mieli rachunek w Credit Agricole po 1 kwietnia 2018 r. lub w przeszłości brali udział w akcji z premią za przeniesienie konta.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies