Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Kontomatik Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Możecie dostać terminal na półtora roku za darmo. Nowa promocja od Credit Agricole i Elavonu

Wcześniej podobną promocję wspólnie z Elavonem uruchomił Santander

Credit Agricole wystartował z nową promocją dla firm, które chciałyby zacząć przyjmować płatności kartami bankowymi. Wraz z firmą Elavon proponuje możliwość korzystania z terminala płatniczego przez półtora roku bezpłatnie. Promocja kierowana jest do podmiotów uprawnionych do udziału w programie fundacji Polska Bezgotówkowa, która finansuje instalację i obsługę terminala przez 12 miesięcy. Dodatkowe sześć miesięcy braku opłaty za dzierżawę urządzenia to prezent od Elavonu.

Przeczytajcie także: Program Polski Bezgotówkowej przedłużony

Aby skorzystać z nowej propozycji, należy otworzyć w Credit Agricole Konto Biznes i podpisać z Elavonem umowę na dzierżawę POS-a na okres 24 lub 36 miesięcy oraz zacząć przyjmować płatności bezgotówkowe. Oferta zakłada również, że właściciele firm z dotacją od Polski Bezgotówkowej przeprowadzą co najmniej jedną transakcję z użyciem terminala objętego promocją. Akcja trwa do końca października bieżącego roku.

Przeczytajcie także: Santander daje terminale za darmo na dwa lata

Przypomnę, że do udziału w programie fundacji uprawnione są m.in. małe i średnie firmy, które przez ostatnie 12 miesięcy nie akceptowały płatności kartami bankowymi. Uprawnione podmioty mogą otrzymać do trzech terminali POS. Promocja przygotowana w ramach programu przez Elavon z Credit Agricole to druga w ostatnim czasie tego rodzaju akcja. Niedawno podobną ogłoszono także wspólnie z bankiem Santander.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies