Partnerzy strategiczni
MasterCard Visa BLIK
Partnerzy wspierający
KIR ITCARD Polcard
Partnerzy wspierający
Elavon Hitachi Vivus
Partnerzy wspierający
Pekao Wesub
Partnerzy wspierający
LexisNexis Autopay
Partnerzy merytoryczni
Związek Banków Polskich Polska bezgotówkow
Santander ma nową promocję dla firm: terminal płatniczy bez abonamentu na dwa lata

Santander pozwala złożyć wniosek o nowy terminal zdalnie. Podobnie odbywa się też szkolenie z jego obsługi

Santander przygotował promocję, dzięki której firmy mogą korzystać z terminala płatniczego nawet przez dwa lata bez płacenia abonamentu. Pierwsze 12 miesięcy finansowane jest w ramach programu fundacji Polska Bezgotówkowa. Kolejne sześć miesięcy zwolnienia można uzyskać zakładając rachunek firmowy w Santanderze. Ostatnie pół roku bez abonamentu to efekt promocji "Dostałem Szóstkę VI", która zwalnia m.in. spółki i firmy jednoosobowe z niektórych opłat za terminal (dotyczy maksymalnie trzech urządzeń) dostarczony przez firmę Elavon. Jej regulamin znajdziecie w tym miejscu.

Przeczytajcie także: Pekao oferuje promocyjne warunki korzystania z terminala płatniczego

Bank wyjaśnia, że po spełnieniu odpowiednich warunków z promocji na terminale Elavon mogą skorzystać także te podmioty, które nie przystąpiły do programu Polski Bezgotówkowej. Okres trwania umowy musi jednak wynosić 36 miesięcy, a rachunek do rozliczeń należy posiadać w Santanderze. Klienci mogą zostać zwolnieni z obowiązku uiszczenia części opłat przez trzy miesiące od rozpoczęcia umowy. Dodatkowo przez nawet 12 miesięcy mogą nie płacić abonamentu za korzystanie z terminali.

Przeczytajcie także: Nowa usługa od Allegro. Firma zaoferuje sprzedawcom faktoring

Promocje są ważne dla umów podpisanych do 31 października 2020, a więcej informacji na ich temat znajdziecie pod tym adresem. Santander w porozumieniu z firmą Elavon wprowadził też zdalny proces składania wniosków o terminale płatnicze. Urządzenie można zamówić za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie pod numerem 1 9999. Przedstawiciel Elavona skontaktuje się z wnioskującym, a umowę nadesłaną mailem można zaakceptować zdalnie. Sprzęt jest dostarczany przez kuriera. Szkolenie z obsługi odbywa się telefoniczne.

KATEGORIA
PROMOCJE
UDOSTĘPNIJ TEN ARTYKUŁ

Zapisz się do newslettera

Aby zapisać się do newslettera, należy podać adres e-mail i potwierdzić subskrypcję klikając w link aktywacyjny.

Nasza strona używa plików cookies. Więcej informacji znajdziesz na stronie polityka cookies